İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kebapçızade menü

Kebapçızade menü Sakarya’da hizmet vermektedir. İşletmeci Bayram bey son derece kibar, son derece misafirperverdir. Bu yazımızda kebapçızade için merak edilen fiyatları yazacağız. Öncelikle isminden de anlaşıldığı üzere kebap salonu olarak geçmektedir. Fakat oldukça fazla çeşit bulunuyor. Adana, urfa kebap menülerinin yanı sıra lahmacun, içli köfte, mezeler de bulunmaktadır. Peki ziyaret etmeden önce kebapçızade’de yemek yemenin fiyatı ne kadar? 2023 yılında güncel olarak ele aldığımız bu konunun detayları web sayfamızda yayınlanmıştır.

Kebapçızade menü

Mekan ferah ve geniş alana kurulmuş. Konum bilgisini aşağıya yazacağız ancak belirleyici tarif vermek gerekirse Adapazarı orman parkın tam karşısı. Araçla gelecek olanlar için otopark sorunu bulunmuyor. Öğle saatlerinde akşam yemek saatlerinde yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Elbette haftasonu da kebapçızade kalabalık olabiliyor. Servis konusunda ekip hızlı personel sayısı yeterli. Bu ön bilgi sonrası merak konusu ise kebapçızade menü fiyatları.

Kebapçızade menü fiyatları

Menüde neler bulunuyor? Bizler yemek yeme deneyiminde bulunduk ve çeşit oldukça yeterli. İkramlar da başarılı.

  • Metrelik kebap kebapçızade fiyatı 445 TL
  • Adana dürüm ayran – 90 TL
  • 2 kişilik kebapçızade menü fiyatı 295 tl’dir.

Menülerin yanında 4 çeşit ikram gelmektedir. Yancı olarak geçen meze ikramları da güneydoğu, doğu anadolu lezzetlerinden farksız. Şunu belirtmeliyim ki kebapçızade sakarya, doğuya gitmeden de kaliteli et yiyebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır.

Kebapçızade sakarya menü fiyatı

Her bütçeye uygun fiyatlar bulunuyor. İsterseniz dürüm, isterseniz menü olarak yiyebilirsiniz. Mekan sahibi Bayram Bey işletmede sürekli bulunmaktadır ve servise daha yardım etmektedir 🙂 Sakarya’ya kazandırılmış iyi lezzetler için teşekkür ediyoruz.

Şirinevler, Adnan Menderes Cd. No:242, 54001 Adapazarı/Sakarya

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir