İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuşadası değirmen giriş ücreti

Kuşadası değirmen giriş ücreti

Değirmen çiftliği, toprağın bitkinin ve insanın tüm özgürlüğüne kavuşması için hazırlanmıştır. Burada birbirinden farklı ve organik mekanlar bulunuyor. Değirmen çiftliği Kuşadası 7 farklı mekanda barındırıyor. Buraya dışardan gezi amaçlı gelip yemek ve etkinliklerden faydalanabilirsiniz. İsterseniz çay kahve keyfi isterseniz aileniz ile konaklama yapabilirsiniz. Merak edilen ise Kuşadası değirmen giriş ücreti oldu.

Çiftlik hakkında, Çiftliğimizde yaz ve kış sebzeciliği, ekin, bağ, bahçe, meyvecilik, zeytincilik ve etkilerini şiddetle yaşamaya başladığımız küresel ısınma ile beliren iklim değişikliklerinin açık tarla tarımında yaşattığı ağır kayıplara alternatif organik seracılık, büyük ve küçük baş hayvan yetiştiriciliği yapıyoruz. Yerli tavuk, horoz, serbest gezen ve doğal üreyen kanatlılar, atlar, eşekler, develer, tavşanlar ve daha pek çok çiftlik hayvanı besliyoruz. Hem işletmenin süsü oluyorlar hem de bitki, insan, hayvan dostluğunun kurduğu doğal denge ile ortak yarar üzerine sürdürülebilir yaşamın paydaşları onlar.

Çiftlik içinde yemek yerleri dışında konaklayacağınız ahşap evlerde var. Ancak önceden arayıp randevu alınması daha iyi olabilir. Az sayıda ev olmasından kaynaklı rezervasyon gerekiyor.

Kuşadası değirmen çiftliği mekanları

değirmen çiftliği

1. Ekin A La Carte Restaurant
2. Avlu Bakkal, Avlu Kafe
3. Gölbaşı Kahvaltı, Gözleme Çay Evi
4. Gölbaşı-Kuzine Ev Yemekleri
5. Manej-At Biniş
6. Konuk Evi-Pansiyon
7. Zeytinyağı Müzesi OLEATRIUM

Kuşadası değirmen çiftliği giriş ücreti

Giriş yapmak için tesisten kart alınması gerekiyor. Kart aldıktan sonra kişi ekleyebiliyorsunuz.

  • Kuşadası değirmen çiftliği giriş ücreti 2023 yılında 35 TL’dir.

adres: Caferli Mahallesi, Atatürk Cad. No: 178 Kuşadası / Aydın – Türkiye

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir