İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mandarin izmir

Mandarin izmir İzmir Bayraklı’da bulunmaktadır. İlgili yazımız mekan hakkında merak edilen soruları yanıtlamak amacı ile hazırlanmıştır. Eğlence ve yemek ikilisini bir araya getirerek yeni vizyon kazandırmıştır. İzmirliler haftaiçi ve hafta sonu eğlenceye burada doymaktadır. Rezervasyon sistemine önem veren işletme için fiyat bilgisi, menü gibi konular araştırılmaktadır.

Mandarin izmir

Burada eğlenmek isteyenler bulunmaktadır. Kendini genç hissedenler, gençler ve müzik ile yemeği bir araya getirenlerin uğrak mekanı olmuştur. Arkadaş gruplarının katılımı ile daha keyifli hale gelmektedir. Kutlama, özel gün ve parti organizasyonları için uygundur. Fakat gitmeden önce telefondan mandarin izmir hakkında ön bilgi alınmalıdır. Kalabalık olması önceden yapılan rezervasyonlar sebebi ile giriş sorunu yaşanabilmektedir.

  • Yemek
  • Eğlence
  • Otopark
  • Canlı müzi

Mandarin izmir fiyatları

Bu soru çok sorulmaktadır. Ancak fiyat bilgisi sürekli değişebilmektedir. Zam gelmesi, yeme içme durumları değişkendir. Ortalama olarak bahsedecek olursak eğlenmek ve yemek bir arada kişi başı 500 lira ödemeyi gözden çıkartmalısınız. Tabi bu fiyat daha da artabilir. Yedikleriniz, içtikleriniz, mezeler belirleyicidir.

Turan, 1649. Sk. No:23, 35540 Bayraklı/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir