İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Numan pide fiyatları

Numan pide fiyatları burayı sadece pide yapan bir yer olarak düşünmeyin. Pidenin en lezzetli, en marka hali yapılmaktadır. Sosyal medya kanalları üzerinde gördüğünüz numan pide İzmir Konak Kemeraltı’nda yer almaktadır. Değerli İzmirliler burada yaşadıkları için şanslı diyebiliriz. Gidip bu pideleri deneyebiliyorlar. İnternetten gören kişilerde pideleri araştırarak fikir sahibi olmak istemektedir.

Yapım aşaması, tekniği, kullanılan malzeme oldukça başarılı. Meşhur olmasının sebebi de sanırım bunlar. Merak edilen konu da numan pide fiyatları bilgisidir. Peki burada hangi çeşit pideler var. Gittiğiniz zaman önceden fikir edinmek için listeye göz atabilirsiniz. Her semtte, her mahallede pide fırınları olmaktadır. Ancaka buranın öyküsü ve tarihi farklı. Eskiden beri süregelen lezzet ile hareket edilmektedir. Giderek büyüyen numan pide fiyat konusunda da ciddi artış yapmamaktadır. Google yorumlarına da bakıldığı zaman çok iyi dönüşler, yorumlar yapılmıştır.

numan pide fiyatları
 • Kıymalı
 • Kıymalı Yumurtalı pide
 • Peynirli pide
 • Üstü kaşarlı kıymalı
 • Numan kuşbaşı

Numan pide fiyatları

 1. Sade kıymalı pide fiyatı 52 TL
 2. Yumurtalı kıymalı 55 TL
 3. Peynirli sade pide 55 TL
 4. Kaşarlı pide 62 TL
 5. Kuşbaşılı pide 70 TL

Numan pide fiyatları 2022 

Geçerli olan fiyat listesi bulunmaktadır. 2023 yılında fiyat değişimi olabilmektedir. Ancak bu pide hamurunun lezzetini kaçırmamanızı önermekteyiz.

Adres: 876. Sk. No:8, 35250, 35250 Konak/İzmir

https://goo.gl/maps/s8oShxxJSvTdYczZA

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir