İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Panderas menü fiyatları

Panderas menü fiyatları İzmir Ankara ve Alaçatı şubeleri bulunmaktadır. Konsept olarak tarz ve çizgisi olan mekanlar listesine girmektedir. Merak edilenler ise burada eğlencenin sınırı olmadığından fiyatların durumu. Elbette hizmet sektöründe farklı ücretler olabilmektedir. Mekanın kalitesi, hizmeti, verilen ürünlerin kalitesi belirleyici olabilmektedir. İzmir folkartta bulunan panderas için detayları aktaralım.

Panderas menü fiyatları

Kişi başı ücretler üzerinden bilgi verelim. Öğle saatlerinde başlayan yemek servislerinde sıcak ve soğuk içecekler de sunulmaktadır. Keyifli öğle yemeği yemek istediğiniz zaman alkolsüz şekilde 150 TL bütçe ayırmanız gerekebilir. Tabi bu yenilen öğünlere bağlı değişebilir. Panderas menü fiyatları bilgisi için tablodan da listeyi yayınlıyoruz.

panderas izmir menü
  • Eğlence
  • Müzik
  • Yemek

Panderas İzmir fiyatları

  1. Et yemekleri fiyatı 400 TL
  2. Salata ve meze fiyatları 120 TL

Arkadaş grupları ile gidilmektedir. Genelde 2 veya daha fazla grupların gittiğini söyleyebiliriz. Bazı şirketler de özel kutlamalarını burada yapmaktadır. Bu dönemde rezervasyon bulmak zorlaşabilir, yılbaşı günü full kapasite dolu olacaktır. Diğer günler içinde önceden irtibat kurmalısınız.

Yaz sezonunda Alaçatı şubesi açılmaktadır. Ancak kışın ve diğer aylarda Bornova’da ki Panderas’a gidebilirsiniz.

Kazımdirik, Ankara Cd. No:56 D:1C, 35100 Bornova/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir