İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

roof 14 by divan menü

roof 14 by divan menü Mersin’in popüler mekanlarından birisi ile sizlerleyiz. Yemek konusunda kalite arayanlar, farklı menüleri ile kendisine çeken roof 14 giderek büyümektedir. Şehre ilk kez gelenlerde akşam yemeği için yer arayışında olabiliyor. Bu açıdan vakit kaybetmeden doğru yeri bulmanız için yazımızı hazırladık. Özellikle şık romantik ve anlamlı bir gün olmasını istiyorsanız roof 14 by divan menü için yazılanları inceleyebilirsiniz.

roof 14 by divan menü

Seçeneği bol olan ve her damak zevkine hitap eden roof 14 fiyatları ile de uygun denebilir. Özel bir yemek düşünüyorsanız ve gürültüden uzak sakince yemeğinize odaklanmak istiyorsanız gidebilirsiniz. Menü çeşitliliği kapsamında tavuk, et, vejeteryan beslenmeye özen gösterilmektedir. Roof 14 by divan menü için listeyi ekliyoruz. Akşam yemekleri öncesinde rezervasyon yaptırarak deniz manzarasına karşı yemek yiyebilirsiniz. Burası divan otel mersin’in 14.katında yer alan restoranttır.

 • roof 14 salata 55 TL
 • Çoban salata 50 tl
 • Göçmen salata 45 tl
 • Gavurdağı salatası 45 TL

Meze çeşitleri de tek tip fiyattır. 35 tl’den verilen mezeler (haydari, deniz börülcesi, atom, ekşi biber, girit ezme )

 • Et yemekleri 200 – 350 TL arası
 • Tavuk yemeği 150 – 250 TL
 • Roof 14 et menü 400 TL’den başlar

Burası manzarası ile gerçekten değerli bir mekandır. Roof 14’de akşam yemeği yerken fotoğraf çekebilirsiniz. Denizi gören masaları ile konsept akşam yemeği önerilir. İki kişi için 500-600 lira bütçe ayırarak yemeğe gidilebilir.

roof 14 by divan menü fiyatları

Bütçenize göre yemek seçimine de izin veren işletme fiyat politikasını uygun tutmaktadır. Hem şehrin merkezinde ulaşımı kolay olan mekan, hem de akşam yemeği için arkadaşınız ile aileniz ile uygun bir yerdir.

Adres: Akkent, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:612, 33200 Yenişehir/Mersin

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir