İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehzadeler parkı giriş ücreti

Şehzadeler parkı giriş ücreti hakkında bilgi vereceğimiz güncel içerik yazısıdır. Manisa’da olanlar ve buraya gezmek için gidenler yazımızı dikkatle okuyabilir. Bildiğiniz gibi bazı milli parklar ve mesire alanlarına girişler ücretlidir. Merak edilen konu da ücret bilgisidir.

Şehzadeler parkı giriş ücreti

Şehzadeler Park alanımızda Manisa’da ki ve Türk İslam Dünyasında ki 32 adet önemli tarihi eserlerinin bulunduğu Minia Şehzadeler, 478. Yıllık bir gelenek olan Mesir ’in atılma anının canlandırıldığı Dioramik Mesir Müzesi ve çocuklarımızın keyifle gezebileceği çizgi film kahramanlarının bulunduğu Masal Parkımız olacak.  

Giriş saati sabah 09:00 olup akşam 22:00 aralığında giriş yapılabilmektedir. 2. Anafartalar, 45020 – Şehzadeler / Manisa

Konumu olarak bulmak oldukça kolaydır. Manisa şehzadeler parkı giriş ücreti 2023 yılında ücretsiz olarak bilinmektedir. Manisa belediyesi bu konuda halka açık bir alan yaptığını da ifade etmiştir. İlerleyen dönemlerde ve yıllarda da ücretiz olacağı yönünde ön görüşler bulunuyor. Sitemizden farklı giriş ücretleri ve mekan fiyatlarını takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir