İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seyirtepe menü fiyatları

Seyirtepe menü fiyatları İzmir Örnekköy konumunda yer alan mekandan bahsedeceğiz. Seyirtepe denildiği zaman akla ilk gelen manzarası oluyor. Dağın eteklerine yapılmış olan tüm izmir’i rahatlıkla görebileceğiniz manzarası gerçekten efsane. Bu görüntü eşliğinde yemek yemek, kahve içmek, özel gün kutlaması yapmak nasıl olur? İnanılmaz vakit geçirebileceğiniz ve fotoğraf çekeceğiniz yerler arasındadır. Elbette gitmeden önce seyirtepe menü fiyatları merak edilmektedir. Gün boyu açıktır, sabah kahvaltıya öğlen ve akşam yemeğine gidebilirsiniz. Yaz ve kış mevsiminde açıktır. Teras olan alan kışın kapatılıyor soğuk olmaması adına muhafaza ediliyor. Konforlu ve geniş alan üzerine kurulu olan seyirtepe’de yemek fiyatları ne kadar inceleyelim.

seyirtepe menü fiyatları

Postacılar, 7368/5. Sk. 15/D, 35520 Bayraklı/İzmir adresinde yer almaktadır. Özel araçla veya belediyenin otobüsleri ile gidilebilir. Karşıyaka’dan hareket eden eshot ile seyirtepe’ye ulaşabilirsiniz. Doğum günü veya yıl dönümü kutlamaları için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Seyirtepe menü listesi oldukça kapsamlı menüye sahip.

Seyirtepe menü fiyatları

Kare kod ile menüye erişilebilmektedir. Ancak önceden ne kadar hesap öderim düşüncesi var ise menüde bulunan fiyatları kontrol edebilirsiniz.

  • Serpme kahvaltı ( Tulum Peyniri, Ezine Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Siyah Zeytin, Bal, Kaymak, Terayağı, Süt Reçeli, Mevsimsel Reçeller, Çemen, Sebze Kızartma, Domates, Salatalık, Biber, Yeşilik, Sınırsız Çay )
  • Fırında Kaşarlı Mantar Dolması
  • Zeytinyağlı Enginar
  • Elma Dilim Patates

Yukarda yer alan kahvaltı ve başlangıçlar sürekli olarak bulabilirsiniz. Seyirtepe iki kişilik kahvaltı fiyatı 340 tl. İlave olarak sucuklu yumurta veya menemen ekleyebilirsiniz.(45 TL)

Seyirtepe menü fiyatları 2023

  1. Çorba ve kebap menü fiyatı ( günün çorbası, adana veya urfa kebap 210 TL )
  2. Pizze menü cola veya ayran eşliğinde 170 tl’dir.

Seyirtepe menü listesi için yapılan araştırmalara göre güncel hali bu şekilde yer almaktadır. Mekan konsept olarak sadece yemek üzerine değil düğün organizasyonu da yapmaktadır. Günlük kullanım, gezi, fotoğraf çekimi için gayet uygun diyebiliriz. Eğer sizde İzmir’e ilk defa geliyorsanız uğranacak mekanlar arasına alabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir