İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şirince zipline fiyatları

Şirince zipline fiyatları İzmir Selçuk’ta bulunan turizm açısından son derece önemli ve güzel bir mekan. Buraya gitmek isteyenler öncesinde bazı planlar yapmaktadır. Gezi amaçlı 1 gün içerisinde gezilecek yerler listesinde yerini almıştır. Özellikle İzmir’den gidecek olanlar yaklaşık 80 km yol gitmektedir. Selçuk ilçesine mesafesi 8 km. Buranın önemi ve Şirince denildiğinde akla gelen Şarap olmaktadır. Birbirinden farklı şarapları burada tadabilirsiniz. Peki bunun yanısıra nasıl aktiviteler yapılıyor, eğlence ve macera sevenler için parkur bulunmaktadır.

Şirince zipline fiyatları

Zipline yüksek bir konuma inşaa edilen sistem ile ipe tutunarak kayma anlamına gelmektedir. Mesafenin uzun ve yüksek olması oldukça heyecan vericidir. Ek olarak yükseklik olan alanın çevresinde dağ, kaya, manzara gibi nesneler varsa buda adrenalini yükseltmektedir. İzmir Selçuk bölgesinde olan şirince zipline fiyatları ne kadar oldu hep birlikte inceleyelim.

şirince zipline fiyatları

Şirince zipline fiyatları 2023

Geçtiğimiz sene içerisinde ufak bir zam yapılmıştı. Fiyatı 90 liradan binilmektedir. Fakat yeni yılda bu ücret değişmektedir. Şirince köyüne gelmeden ulaşabileceğiniz bu tesis macera sevenleri beklemektedir.

  • Kişi başı şirince zipline biniş fiyatı 110 TL.

Şirince mah.Değirmen boğazı Mevkii No 83, 35920 Selçuk/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir