İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Starbucks cool lime fiyatı

Starbucks cool lime fiyatları Türkiye’de yüzlerce şube açarak dev girişim gerçekleştiren kahve şirketi hakkında yazacağız. Ülkemizde kahve kültürünün giderek büyümesi ile bazı markalarda da yükseliş oldu. Şüphesiz bunların başında Starbucks gelmektedir. Sıcak ve soğuk içecekleri ile beğeni toplayan Starbucks, kendini geliştirmeye de devam etmektedir. Yeni çıkartmış olduğu Starbucks cool lime fiyatları da bunlardan birisi. Renkli görünümü ve içerisinde ki çikolata parçacıkları ilgi çekmektedir. Peki starbucks cool lime fiyatı ne kadar?

Starbucks cool lime fiyatı

Öncelikle cool lime nedir? Limon ve nane kullanılarak hazırlanmaktadır. Soğuk içecek grubuna girmektedir. İçerisinde küçük buz parçacıkları da olmaktadır. Özellikle sıcak günlerde yazın ferahlattığını söyleyebiliriz. Ege, Akdeniz, Güneydoğu bölgelerinde sıkça tercih edilmektedir. Kalorisi de düşük miktardadır. Küçük boy cool lime kalorisi sadece 70 kaloridir.

Serving sizeGrande

Energy320KJ/75Kcal *
Fat0.1g
Saturated fat0g
Carbohydrates18.2g
Sugar17.5g
Fibre0.4g
Protein0.3g
Salt0.05g
Caffeine49mg **
  • Cool Lime Refresha® fiyatı: 42,00 TL

2023 yılında gelen ilk zamlardan sonra bu fiyata satılmaktadır. Lokasyon olarak kışın her mağazada bulunmayabilir. Ancak Mart ayından itibaren kolaylıkla cool lime bulabilirsiniz. Soğuk içecekleri kışında tüketiyorsanız cool lime denenebilir. Starbucks cool lime fiyatı 2023 yılında 42 TL olmuştur. Yeni zam gelmesi durumunda elbette fiyatları güncelleme yapacağız.

Starbucks cool lime fiyatı 2023

Sipariş verirken sıraya girip söylemeniz gerekiyor. Bunun heman ardından yaklaşık 4-5 dakika içerisinde hazırlanmaktadır. Ayrıca internet üzerinden online sipariş vererek starbucks cool lime içebilirsiniz. Yemeksepeti, getir, trendyol gibi uygulamalardan hızlıca alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir