İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tavacı recep usta

Tavacı recep usta çeşitli illerde şubesi olan mekandan bahsedeceğiz. Geçmişi oldukça eski olan tavacı recep, et ve et yemekleri ile ünlenmiştir. Giderek artan kalitesi, verdiği hizmet ile de aranan yerler arasına girmiştir. Tavacı recep usta’ya gitmeden önce fiyatları merak edenler oluyor. Burada ne yenir, tavacı recep usta menü listesi nasıl gibi aramalar yapılmaktadır. Elbette önceden fiyatları bilmek orada bütçenize göre yemek yemenize olanak vermektedir. Yazı için araştırma yaptığımız zaman tavacı recep menü fiyatları sıkça aranmaktadır. Buna göre de mekanda olan yemeklerin listesini çıkarttık.

Tavacı recep usta menü listesi

Burayı tek tip yemek yapan yerlere benzetmemek gerekiyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş. Pide, lahmacun, kebap, güveç, gerdan ve daha bir çok çeşit bulunmaktadır. Örneğin özel yemeği olan kaburga dolma odun ateşinde pişirilmektedir. Emek verildiği için fiyatlar da bu oranda belirlenmektedir. Lezzet önemli diyorsanız tercih edilmeli. Peki tavacı recep usta menü fiyatları nasıl?

Kişi başı ödenecek tutar minimum 400 lira bandında. Kişiye göre değişir, yenilenlere göre değişir fakat karnınızın doymasını istiyorsanız en az 400 lira verilmelidir. Peki tavacı recep usta fiyatları listesini inceleyelim..

  • Lahmacun 70 Lira
  • Beyti sarma 280 TL
  • Ayrcan 40 TL
  • Sac kavurma 350 TL

Fiyatlar sektördeki diğer mekanlara göre biraz üst seviye. Etin pişirilmesi, kalitesi, marine edilen süresi gibi etkenlere bakılacak olursa değerlendirmek gerekmektedir.

Ankara, İzmir ve İstanbul’da şubeleri bulunmaktadır. Size yakın olan lokasyonu seçerek gidebilirsiniz.

Alsancak, Atatürk Cd. No:364, 35220 Konak/İzmir

Güzeltepe Mahallesi 747. Sokak, 669. Sk. No:9, 06690 Çankaya

Altıntepe, Bağdat Cd. No:6, 34840 Maltepe/İstanbul

Ahmet Taner Kışlalı Mh Alaca Atlı Cd Barlas City D J Blk No:1, Çankaya

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir