İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

The hunger menü fiyatları

The hunger menü fiyatları

Acıktıysanız bu eşsiz konu tam size göre. Son dönemin sıkça telafuz edilen mekanından bahsedeceğiz. Burger seven kişiler genellikle internetten araştırma yaparak en lezzetli ve en doyurucu olan menüleri seçmektedir. Fikir olması adına the hunger menü fiyatları bilgisini sizlere sunacağız. Daha önce burada burger yiyenlerde yorum bırakarak destek olabilir.

The hunger menü fiyatları ne kadar

Arkadaş grupları için özel menüler bulunmaktadır. Elbette tek kişilik veya 2 kişilik hamburgerler de var. Özel marine olarak hazırlanan burgerler soslar ile gelmektedir. Merak edilen ise the hunger menü fiyatı bilgisidir. Ne kadar hesap ödenir, ne kadar tutar gibi sorulara yanıt için hazırlayıp tablo haline getirilmiştir. Konsept olarak bahsetmek gerekirse burger söylediğiniz zaman mini burgerler ile donatılmış, patates kızartması, tavuk parçaları ve özel soslar gelmektedir. Hazırlanan bu kasa sepeti göz doyurucu cinsten. 2 kişilik veya 4 kişilik söylediğiniz zaman görselde görüldüğü gibi gelmektedir.

the hunger menü görünümü

The hunger menü fiyatları 2023

The hunger menü fiyatları 2023
Ürün AdıbirimFiyat
Chicken burger menü85TL
Combo menü fiyatı2kişilik455 TL
Combo mexican menüEtli quesadilla, cheeseburger, etli nachos245TL
12’li mini cheeseburger menüMini cheeseburger, soslar, pop corn chicken, çıtır tavuk, soğan halkası,595TL
Klasik burger fiyatı180gr burger, patates, sos, karamelize soğanlı146 TL

Burada burger yemek istiyorsanız 12’li mini burger sepeti içindekiler 4 kişi için oldukça doyurucudur. Arkadaşınız veya aileniz ile gittiğiniz zaman fiyat açısından da uyguna gelebilmektedir. Kişi başı 150 TL’ye burger, patates, tavuk, soğan halkaları ve içecek yemiş olursunuz. Yazımız the hunger menü fiyatları için araştırılıp, kullanıcı yorumları değerlendirilip eklenmiştir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir