İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Urla balık ekmek

Urla balık ekmek izmir’in sahil ilçesi olarak bilinen ve denizi ile de gündem olan yer. Ulaşım konusunda da rahatlık olmasından kaynaklı gidiş gelişler hem özel araçla hem dolmuşlarla mümkün. Urla’da ne yenir diye soranlar için urla balık ekmek konusuna değinmek istedik. Bilgi amaçlı hazırlanan içeriğimizde urla balık ekmek fiyatları da yer alacaktır.

Urla balık ekmek

mevsimine göre balık çeşitleri bulunmaktadır. Balık ekmekçiler genelde sardalye, hamsi ve mezgit yapar. Tabi tercihe göre porsiyon ile servis edilen diğer balıklar da bulunur. Ancak balık ekmek denildiğinde en çok akla gelenler sardalya ve mezgit diyebiliriz. Bol yeşillikle balık ekmek için fiyatları da merak ediyorsunuz hemen bu konuya da bakalım.

Urla balık ekmek fiyatları

çeşitli bir çok balık ekmekçi bulunuyor. Özellikle çeşmealtı, iskele taraflarında balıkçı çok. Buradaki mekanlar salaş yerler arayanlar için tam olarak uygun değil. Daha çok porsiyon ile yemek isteyenler, uzun vakit geçirip deniz kıyısında bir şeyler içmek isteyenler gidebilir. Tabi balık ekmek yenmez diye bir kaide yok. Oldukça lezzetli olan ürünleri bulabilirsiniz. Gün boyu taze balık var. Daha merkezde olan balıkçılarda var urla belediyesi yakınlarında balık ekmek yapan kaliteşi mekanlar bulunmaktadır. Fiyatların uygun olduğunu söyleyebiliriz.

  • Urla balık ekmek fiyatı 45 tl
  • urla mezgit balık ekmek fiyatı 45 tl
  • urla sardalya fiyatı 35 tl

balık siparişi verdiğiniz zaman balık ekmek arasına bol yeşillik konulur. Balığın yanına şalgam tercih edebilirsiniz.

Yarım ekmek balık ile doyurucu olduğunu ifade edebiliriz. Tabi isterseniz porsiyon da söyleyebilirsiniz. . Urla’ya yolunuz düşerse muhakkak balık yemeden dönmeyin. Detaylı fiyatlar geldikçe konu güncellenecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir