İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Urla tcdd kampı giriş ücreti

Urla tcdd kampı giriş ücreti İzmir’in en bilinen tatil merkezleri arasında gösterilmektedir. Urla İzmir arası 40 km olup özel araba ile veya toplu taşıma ile kolaylıkla gidebilirsiniz. Ulaşım yönünden zorluk yaşanmaması da burayı cezbedici kılmaktadır. Urla’da denize girmek isteyenler için tanıtacağımız tesis tcdd kampı olarak bilinmektedir. Detaylar için urla tcdd kampı giriş ücreti ve tesis özelliklerini yayınlıyoruz. Aileniz ile arkadaşlarınızla gidip eğlenip güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Urla tcdd kampı giriş ücreti

Urla, nüfus olarak oldukça küçük ve şirin bir yerdir. Yaz aylarında tatile gelenler nüfusu arttırır ve dönemsel yoğunluk olur. İnsanlar günübirlik gezi, aktivite ve deniz için uğramaktadır.

Urla tcdd kampı mavi bayraklı mı

2020 yılında “Uluslararası Mavi Bayrak” ödülü almaya hak kazanmıştır. Daha sonrasında 2022 yılında da bu ödülü almıştır. Güncel olarak mavi bayrak sahibi olan urla tcdd kampı için denizinin iyi olduğunu da söyleyebiliriz.

  • Kişi başı giriş urla tcdd kamp giriş ücreti 2023 yılında 75 TL’dir.

Devlet demiryolları kapsamında çalışmıyorsanız bile tesise girebilirsiniz. Özellikle ailesi ile gelecek olanlar burayı tercih etmektedir. Tesis kamp alanında ufak büfe bulunuyor.

adres: İskele, Yalı Cd. No:1, 35430 Urla/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir