İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beton direk fiyatları

Beton direk fiyatları inşaat alanında önemli bir yere sahip olan konu ile sizlerleyiz. Ülkemizde kentsel dönüşüm başta olmak üzere müteahhitlik çalışmaları hız kazanmıştır. Merak edilenler içerisinde de beton direk fiyatları olmaktadır. Genellikle arama yapan kullanıcılar kendi arsalarına, konumlarına ev yapmak isteyenlerdir. Maliyetlerin arttığı bu dönemde beton direk fiyatları 2023 için ne kadar oldu inceleyelim.

Beton Direk Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Beton direk nedir? Nerelerde kullanılır? Malzeme olarak çimentoi su ve bazı katkı maddeleri kullanılması ile elde edilmektedir. Akabinde beton direklerin oluşturulması çelik çubuk ve teller yardımı ile sağlanmaktadır. Elektrik gerilim hatlarının yapılması sırasında kullanıldığını görebilirsiniz. Şehir içi şebekelerinin dağıtımı sırasında sağlam olduğu için tercih edilir. Özellikle olarak bakıldığında son derece dayanıklı olup ağırlık ve kalınlıkları tabloda belirtilmiştir.

YÜKSEKLİK (cm)200 Düz240 Nato300 Nato160 Payanda
Taban Kesiti (cm)9×910×910×109×9
Tepe Kesiti (cm)9×99×99×99×9
Ağırlık (kg)33496030

Beton direk fiyatları

Gelen zamlar ile birlikte 2023 Ocak sonrası fiyatlar değişti. Etkilenen sektörler ulaşım, sanayi başta olmak üzere inşaat alanı olmuştur.

Beton Direk Fiyatları 2023
Ürün AdıFiyat
Beton Direk fiyatı Düz 200 CM49,00 + KDV
Beton Direk 240 CM40,00 + KDV
Beton Direk 290 CM70,00 + KDV
Beton Mobil Çit Ayağı 38LİK/48 LİK45,00 + KDV
Payanda Direk fiyatı49,00 + KDV

İlgili tabloda verilen değerler beton firmalarından alınmıştır. Fakat yanlış, hatalı, güncel olmayan bir durumla karşılaştığınızda bize bildirebilirsiniz. İnşaat beton sektöründe de günlük bazda değişimler olabilmektedir. Çimento fiyatlarının artması halinde direk etki etmektedir.

Eğer ekipmanınız yoksa beton direkleri kendiniz yapmakta zorlanırsınız. Beton direk için kalıplara ihtiyacınız olacaktır. Yeterli kalıp yoksa hazır olarak satılan beton direk fiyatları bilgisini görerek teklif sunabilirsiniz. Fazla alımlarda iskonto uygulanır. Satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. 240 cm olan eğri boyun beton direk ağırlığı 40 kg altında olmamalı. Beton direk fiyatı araştırması için sayfaları kontrol ederken satış temsilcisine ağrılık konusunu muhakkak danışın.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir