İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defolu klozet fiyatları

Defolu klozet fiyatları 

İnşaat sektöründe yer alan ve sıkça aranan bir konu. Ülkemizde ev, bina, konut yapımı oldukça yüksek seviyede ilerlemektedir. Bu açıdan bakıldığında ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. İnşaat malzemelerinin alımı da yüksek bütçeler gerektirebiliyor. Konu başlığında yazdığımız defolu klozet fiyatları ise ilk etapta kırık, dökük gibi algı oluşturabilir ancak öyle değildir. Çatlak olan, gözle görülmeyecek kadar ufak defoları bulunan ürünlerden bahsedilmektedir. Yapı malzemesi satan yerlerde bu ve benzeri ürünleri satmaktadır.

defolu klozet fiyatları

Defolu klozet fiyatları

Klozetlerin üretimi, seramik olarak geçmektedir. Seramik işlenmesi ve üretimi konusunda hassas bir yapıya sahip olduğundan pahalı diyebiliriz. Defolu klozetlerin satışı elbette sıfır ürünlere göre daha ekonomiktir. Piyasada klozet üreten onlarca marka bulunmaktadır. VitrA, E.C.A, Kale, Creavit, Bien, Geberit, Kale Banyo ve Ege.

Defolu klozet fiyatları ne kadar

  • Ürün grubuna ve tipine göre değişmekte olup 400 TL’den başlamaktadır.

Büyükşehirlerde ürün bulmak kolaylaşıyor fakat anadolu ya da daha iç kesimlerde ikinci el defolu klozet fiyatları bulmak zor. Buna bağlı olarak defolu klozet fiyatları ne kadar diye sorulduğunda yüksek rakamlar ile karşılaşılmaktadır. Online platformlardan destek alarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

2.el defolu klozet fiyatları 2023

defolu klozetFiyatı
eca klozet ikinci el400 tl
asma klozet450  TL
duvar tipi klozet400 TL

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir