İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boş damacana fiyatı

Boş damacana fiyatı ev ve işyerlerinde sıkça kullanılan hazır su bidonu olarak geçmektedir. Şehir şebekesinden gelen su yerine tercih edilen hazır sular saklama koşulları da merak ediliyor. Elbette plastik damacanaların belli ömrü vardır. Bu sebeple boş damacana fiyatı araştırılıyor. Yazımızın içinde yer alacak olan detaylarda hem ne kadar süre kullanılacağı hem de fiyatı yer alacaktır. Şuan onlarca belki de yüzlerce damacana markası var diyebiliriz. Rekabetin giderek arttığı aşikar. Her su firması kendine ait damacanaları çıkarıp daha sonra tekrar su alımı için geri dönüşüme kazandırarak tekrar satmaktadır.

Boş damacana fiyatı

Boş damacanaların kullanım ömrü, malzeme kalitesi, saklama koşulları ve kullanım sıklığı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, damacanaların ömrü 2-5 yıl arasında değişebilir. Damacanaların ömrünü belirleyen en önemli faktörlerden biri, malzeme kalitesidir. Kaliteli bir damacana, UV ışınlarına ve sıcaklık değişimlerine dayanıklı olmalıdır. Ayrıca, damacana kullanım sıklığı, saklama koşulları ve temizliği de damacananın ömrünü etkileyen diğer faktörler arasındadır.

Damacanaların kullanım ömrü, üreticinin belirttiği kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılması ve periyodik olarak bakımının yapılması ile artırılabilir. Daha uzun süreli kullanım için, damacanaların kapakları düzenli olarak değiştirilmeli, iç temizliği yapılmakta ve aşırı sıcak ve soğuk koşullardan korunmalıdır.

Ancak damacana kullanım süresinin belirlenmesinde en önemli faktörlerden biri de, sağlık ve hijyen açısından her zaman temiz ve hijyenik bir şekilde saklanması ve kullanılmasıdır. Bu nedenle, damacanaların kullanım ömrü boyunca hijyenik bir şekilde kullanılması ve depolanması, su kalitesinin korunması için son derece önemlidir.

19 litre boş damacana fiyatı

Eğer belli bir markadan su almıyorsanız kendiniz doldurmayı tercih ediyorsanız boş damacanayı belli periyodlarda değiştirmelisiniz. Çünkü kullanım ömürleri sebebi ile sağlığı tehdit edebilir. İçerisinde bakteri oluşturmaması adına 2 ayda bir değiştirmek gerekebilir. Mümkünse bu süreyi 1 aya da düşürebilirsiniz.

 • Fuska su 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 35₺
 • Buzdağı su 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 30₺
 • Sırma 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 25₺
 • Hamidiye 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 45₺
 • Gümüş su 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 40₺
 • Javsu 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 20₺
 • Hayat su 19 litre depozitolu su boş damacana fiyatı: 40₺

2.el boş damacana fiyatı

Bu konu da soruluyor fakat 2.el damacana alınmasını hiç önermiyoruz. Özellikle içme suyu doldurulup kullanılacak ise 2.el almayın. Sadece su doldurup bahçe işlerinde kullanılacak ise olabilir. 2.el damacana fiyatları 10 liradan satılıyor.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir