İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defolu parke fiyatları

Defolu parke fiyatları İnşaat maliyetlerinin artması ile daha da önem kazanmıştır. Yeni yapılan evler, tadilata giren binaların iç dekorasyonlarında parke kullanılmaktadır. Hem görünüm açısından hem de ısı yalıtımı açısından avantajlıdır. Sayfamızı ziyaret eden kullanıcıların ortak noktası araştırma içerisinde olmalarıdır. Sıfır diye tabir edilen parkeler yüksek fiyattan satılmaktadır. Ancak ikinci el olduğu zaman ya da kullanılan malzemeler uygun olmaktadır. Ekonomik olması, maliyetleri düşürmek adına defolu parkeler incelenmektedir.

Şuan yapı marketlerde satılan bu ürünler kötü olarak yorumlanmamalıdır. Defolu ibaresi kullanıldığı zaman sadece ufak çizikler, köşe kısımlarında ezilmeler meydana gelmektedir. Evinizde veya işyerinizde kullanabileceğiniz defolu parkeler görüntü açısından rahatsız etmez. Tabi kişilerin tercihi önemlidir. İmkanınıza göre defolu parke fiyatları araştırması yaptığınız zaman yüklü alımlar ile metrekare fiyatını iyice düşürebilirsiniz. Kullanılan malzemelerin çoğunluğu yurtdışından gelmektedir. Bu durumda stok bulmak, satış sürecinin son kullanıcıya ulaşmasını sağlamak döviz cinsinden gerçekleşmektedir.

Büyükşehirlerden birinde ikamet ediyorsanız parke bulmak kolaylaşmaktadır. Toptancıların olduğu çarşılar, inşaat malzemesi satan yerlerin varlığı fiyatı daha da dibe çekmektedir. Karşılaştığımız durumlar içerisinde en çok çıkma defolu parke talebi olmaktadır. Evin tek bir bölümünde, odasında kullanmak üzere defolu parke fiyatları arayanlar soranlar olmaktadır.

Defolu parke fiyatları 2023

Ocak ayından sonra bazı fiyat değişimleri meydana gelmiştir. İnşaat sektörünün gelişmesi, kentsel dönüşümün uygulanması giderleri arttırmaktadır. Sizde eviniz için düşünüyorsanız analiz edip, ürünleri inceleyip çok ufak defosu olanları alabilirsiniz. Renk ve modellere göre fiyatlar değişmektedir.

 • Petra Meşe Laminant Parke : 66 TL
 • Vario wood defolu parke fiyatı : 76 TL
 • Vario marka kristal meşe tipi : 35 TL
 • FAYANS GÖRÜNÜMLÜ PARKE MONTAJ DAHİL 95 TL
 • Laminant Parke 105 TL
 • Kılcal çizikli, ufak defolu parke fiyatı 40,99 TL
 • Natura Select Alara Meşe 8 mm Ac4 Laminat Parke 240 TL
defolu parke fiyatları
Ürün AdıbirimFiyat
Laminat Parke K057 Yenice Meşe Ac42 m2455TL
Veroxfloor Laminat Parke Rivera2 metrekare fiyatı445 TL
Çamsan Platinum Royal Meşe1,8m2310 TL
Laminat Parke Rivera 5029 Ancient1,82 m2339,90
Siyah meşe10 mm kalınlık419TL

Defolu parke fiyatı ne kadar

İstanbul, Ankara ve İzmir’de defolu parke bulmak kolay olabilir. Ancak yurdun iç anadolu ve güneydoğu bölgelerinde temin etmek zordur. Kimi zaman evini yenileyenler çıkan parkeleride satmaktadır. Bu durumda defo oranı yüksek olabilmektedir. Alım yaparken iyice incelemeniz gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir