İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

elektrikli doblo satış fiyatı 2023

elektrikli doblo satış fiyatı 2023 otomotiv sektörünün gelişmesi, çip sorunlarının devam etmesi, talep artışı hepsi gündeme gelmektedir. Ulaşımda yapılan yenilikler ve otomobil fiyatlarının artması yeni bir pazar ortaya çıkartmaktadır. Bunlardan biriside elektrikli araçlardır. Türkiye’de hali hazırda satışı olan doblo araçlar Fiat markası ile satılmaktadır. Uygun fiyat, yüksek performans ve ülke koşulları kapsamında kullanılmaktadır. Bu yazımızda da ele alacağımız elektrikli doblo satış fiyatı olacaktır.

elektrikli doblo satış fiyatı 2023

Fiat grubu açıkladığı metinde belirttiği üzere elektrikli dobloyu satışa sunuyor. Üç farklı seçenek ile çıkacaktır. Bu modeller van, crew cab ve combi olarak geçmektedir. Merak edilen başlık kesinlikle elektrikli doblo satış fiyatı 2023 olmaktadır. Araba almanın giderek zorlaştığı bu dönemde yeni atak yapan Fiat, piyasadan olumlu reaksiyonlar aldı. Kullanan kitleye bakıldığı zaman aileler, pazarlama ve satış birimlerinde yaygın görülmektedir. Motor gücü olarak bakıldığında 100 kw elektrikli motor, 50 kw batarya opsiyonları bulunmaktadır.

  • Fiat elektrikli doblo satış fiyatı şuan açıklanan resmi verilere dayanmamaktadır.

Fiat 2023 doblo dizel ve benzinli araç fiyatları 450 bin bandında gösterilmektedir. Bayilerden sıfır araç temini ise zor. Stok takibi ile bayilere iletişim numaranızı bırakarak geri dönüş bekleyebilirsiniz. Ayrıca 2.el satış sitelerinde yer alan ilanlara göz atarak düşük km araçları takip edebilirsiniz.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir