İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şarj dinamosu tamiri fiyatı

Şarj dinamosu tamiri fiyatı her aracın marka ve modeline göre değişebilen bir durumdur. Ancak bazı arabaların şarj dinamoları benzerlik gösterebiliyor. Özellikle 2.el araç sahiplerinin arama yaptığı şarj dinamosu tamiri fiyatı parçaların yükselmesi ile de değişmektedir. Ülkemizde çok hızlı olan otomobil piyasası tamir konusunda da yoğun talepleri beraberinde getirmiştir. Sıfır arabaların artan fiyatından sonra elde ki araçların tamirine yönelenler olmuştur.

Şarj dinamosu tamiri fiyatı

Özellikle parçası kolay bulunan Fiat, Renault, Dacia, Peugeot marka arabaların şarj dinamosu tamiri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Ancak Mercedes, Bmw, Alfa, Audi grubu ise daha maliyetlidir. Şarj dinamosu arızası nasıl anlaşılır? Öncelikle birden ortaya çıkan durum olmayabilir. Zaman zaman marş basmaması gibi belirtiler verir. Arızadan kaynaklı olarak akü şarj olmaz ve çalışmaz. Akü arızası ile de karıştırılabilir. Oto elektrikçileri ve tamircileri bunu kolayca tespit edebilir. Eğer arabanızın şarj dinamosu arızalı ise şarj dinamosu tamiri fiyatı için listeye göz atabilirsiniz.

Marka ModelŞarj dinamo tamir fiyatı
Şahin şarj dinamosu tamir fiyatı500 TL
Palio şarj dinamosu tamiri fiyatı750 TL
Tempra şarj dinamosu tamiri fiyatı600 TL
Doblo şarj dinamosu tamiri fiyatı1000 TL
Lada şarj dinamosu tamiri fiyatı600 TL
Egea şarj dinamosu tamiri fiyatı1200 TL

Arabanızda akü simgesi uyarı veriyorsa şarj dinamosu arızasından bahsedilebilir. Oto tamircilerin parçayı komple değiştirmesi maliyetli olabiliyor. Fakat şarj dinamosu tamiri fiyatı daha düşük fiyatlara yapıldığından sanayilerden bilgi alabilirsiniz.

Şarj dinamosu tamiri fiyatı 2023

Özellikle her yıl ithal gelen parçalara zam uygulanmaktadır. Kendi arabanız için en yakın sanayicilerden ve tamircilerden fiyat alabilirsiniz. Bu arızayı yaşıyorsanız vakit kaybetmeden yaptırmalısınız ki farklı arızalara sebebiyet vermesin. Yazımızda yer alan şarj dinamosu tamiri fiyatı için bilgi vermeye çalıştık.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir