İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

File market Harras süt fiyatı

File market harras süt fiyatı ile ilgili detaylı konu içeriğimiz yayınlandı. Her zaman en uygun fiyatları araştırıp sizlere sunmaya çalışıyoruz. Etiket değişimleri ve fiyat değişimi olabiliyor. Bu durumu çözmek için sürekli takip ettiğimiz resmi kanallar aracılığı ile yayın yapmaktayız. Yazımızın içinde file market harras süt fiyatı olacaktır. Bildiğiniz üzere file market bir çok şubesi olan farklı ürünleri ile dikkat çeken mağazadır. Kendi markası harras süt fiyatı da ekonomik olarak bilinmektedir. İçeriği ve üretimi incelendiğinde başarılı diyebiliriz. Merak edilen file market süt fiyatları zamlı mı güncel fiyatı mı listeden kontrol ediniz.

Harras süt fiyatı

Ekonomik anlamda herkes alım yapmadan önce fiyatları araştırmaktadır. Daha az ödeyip kaliteli ürün almak istenmektedir. Bu sebeple online sitelerde fiyat karşılaştırması ve araştırması yapıp file market süt fiyatı bilgisine bakabilirsiniz. Evlerde ve mekanlarda süt kullanımı yoğun diyebiliriz. Hem çocuklar hem yetişkinler gün içinde süt içmektedir. Kalsiyum açısından zengin olan süt, günlük olarak belli bir miktara kadar tüketilebilir. Bu makalede ise harras süt fiyatları ve file market harras süt fiyatları aramasına yanıt verilmiştir.

File market süt fiyatı

Son dönemde süt ürünleri grubuna gelen zamlar direk etki yaratmıştır. Bilinen markalar fiyat artışına gittiğinde piyasada uygun fiyatlara süt almak zorlaştı. Ancak file marketin markası olan harras süt fiyatları için daha düşük fiyat aralığı belirledi.

  • Harras süt fiyatı 1 Litre – 17,95 TL
  • File market yarım yağlı süt fiyatı 17,95 TL

Bu iki ürün dışında çeşit olaran bir çok süt bulabilirsiniz. Meyveli olan sütlerde 200 ml şeklinde satılmaktadır.

  • Harras tam yağlı süt fiyatı 19,95 TL

Yarım yağlı ve tam yağlı süt olarak satış var. Raflarda ki süt stokları oldukça yeterli. Markete giderek temin edebilir, online sipariş verebilirsiniz.

File market harras süt fiyatları 2023

Gelen zamlara göre hazırlanan harras süt fiyatları için listeye göz atınız. Ayrıca harras dışında file markette farkı süt çeşitlerini görebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir