İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Metro Market Yağ Fiyatları

Metro market yağ fiyatları

Gıda sektöründe fiyatları takip etmek için açtığımız web sitemizde yine sorulan bir konu ele aldık. Sitemizden güncel fiyatları görmek için kontrol edebilirsiniz. Bu yazımızda ise metro market yağ fiyatları bilgisi geçerli olacaktır. Pandemi sonrası bazı ülkelerden yağ stokları sorunu gelmişti. Ülkemizde bu konuda etkilenip yağ fiyatlarının artması ile gündem oldu. Şuan ise piyasada biraz daha uygun fiyatların olduğunu söyleyebiliriz. Elbette yine de yüksek fakat belli dönem sürekli artış yapılmasına karşın durgun diyebiliriz. Metro market yağ fiyatları ile bazı kampanyalar oluşturmaktadır. İndirimli ürün, kaliteli yağ almak isterseniz inceleyebilirsiniz.

Metro market, toptan gıda ve toptan alışveriş ilkesini benimsemiştir. İşletmelerin buradan toptan alım yaparak maliyetleri düşürdüğünü biliyoruz. Fakat son dönemde bireysel olarak alışverişe de izin veriliyor. Bundan sonrada kişi olarak firma olmadan metro marketten alışveriş yapabilirsiniz. Peki 2023 yılında metro market yağ fiyatları ne kadar oldu? Zam geldi mi?

Metro market sıvı yağ fiyatları

 • Amoy Susam Yağı150 ML 68,90TL
 • Arifoğlu Keten Tohum Yağı 50 ML 66,90 TL
 • Tariş Güney Ege Sızma Zeytinyağı750ML 117,90 TL
 • Komili Riviera Zeytinyağı 2 L 229,90TL
 • Tariş Kuzey Ege Sızma Zeytinyağı 750ML 119,90 TL
 • Tariş Sızma Zeytinyağı Kuzey Ege 2L 299,90 TL
 • Tariş Güney Ege Sızma Zeytinyağı 1L 157,90 TL

Tek tip marka değil farklı ürünleri satmaktadır. Metro market sıvı yağ fiyatları 2023 yılında şuan güncel olarak bu fiyatlarda raflarda. Stok sorunu pek yaşanmıyor çünkü büyük marketler grubuna aittir. İsterseniz ayçiçek yağı isterseniz zeytinyağı alabilirsiniz. Metro market yağ fiyatları indirim yapıyor mu diye soranlar için. Sürekli indirimden yararlanabileceğiniz fiyatlar için sitemiz online takip edilebilir.

Metro market yağ fiyatları

Yağ fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak belirlenmektedir. Bunlar arasında arz ve talep faktörleri, üretim maliyetleri, stok seviyeleri, politik ve ekonomik faktörler gibi çeşitli faktörler yer almaktadır. Aşağıda bu faktörlerin bazılarına örnekler verilmiştir:

 1. Arz ve Talep: Yağ fiyatları, talep ve arz arasındaki dengeye göre belirlenir. Eğer talep yüksekse, fiyatlar artar. Ancak, arz talebi karşılayacak düzeyde değilse, fiyatlar daha da artabilir.
 2. Üretim Maliyetleri: Yağ üretim maliyetleri, hammaddelerin maliyeti, işgücü maliyetleri, enerji maliyetleri ve diğer giderler gibi faktörlere bağlıdır. Bu maliyetler yükseldiğinde, yağ fiyatları da artar.
 3. Stok Seviyeleri: Yağ stokları, fiyatları etkileyen önemli bir faktördür. Eğer stoklar yeterliyse, fiyatlar düşer. Ancak, stok seviyeleri düşükse, fiyatlar artabilir.

 

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir