İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akkum plajı giriş ücreti

Akkum plajı giriş ücreti Seferihisar’ın en meşhur plajları içerisinde yer almaktadır. Sitemizde bilgi paylaşımı yaparken akkum hakkında olan detayları aktaracağız. Bilindiği üzere İzmir Seferihisar sakin, huzur dolu bölge olarak biliniyor. Ancak yaz aylarında artan turist sayısı bölgeyi hareketlendiriyor. Tatil yapmak isteyenler, plajda güneşlenip denize girmek isteyenler ilçe nüfusunu arttırmaktadır. Buna göre akkum plajı giriş ücreti de merak konusu diyebiliriz. Kişi başı ne kadar ödeme yapılacağını, halk plajı mı inceleyelim.

Akkum plajı giriş ücreti

Seferihisar’da denize girmek için iyi plaja sahip alandır. Berrak deniz suyu ve kum plajı ile bilinmektedir. Çevresinde beachler de bulunuyor.

seferihisar akkum plajı görünümü

Şemsiye ile giderek plajda güneşlenebilirsiniz. Bunun için ekstra ücret ödemenize gerek yok. Şezlong ile şemsiye temin etmek isterseniz özel işletmelerden ücretli alabilirsiniz ( kişi başı ortalama 150 TL )

Akkum plajı giriş ücreti ne kadar

Akkum sahili halka açık plaj olarak geçer. Bu sebeple herhangi bir ücret verilmez. Akkum plajı giriş ücreti 2023 ücretsizdir.

  • akkum plajı bölgesinde beachlere giriş ücreti ortalama 250-300 TL.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir