İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara dolmuş fiyatları

Ankara dolmuş fiyatları yılbaşından sonra değişen biniş tarifeleri yayınlandı. Hizmet veren dolmuşlar, Ankara içi bir çok noktaya gitmektedir. Yapılan araştırmaya göre gün içinde yüzbinlerce kişi biniyor. Dolmuş hatlarının fiyatları her kesim tarafından merak konusudur. Ele aldığımız bu yazı öğrenci, çalışan, işçi ve memur gibi tüm Ankaralıları ilgilendirmektedir.

Türkiye’nin en büyük 2.şehri olan Ankara nüfusu 10 milyonu aşkın durumda. Kalabalık olmasının dezavantajları da trafiğin yoğunluğu olarak bilinir. Yaşayanlar her gün ulaşım araçları ile yola çıktığından ödeyeceği tutarı da bilmek istiyor. İyi planlandığı takdirde trafik yoğunluğu azaltılabilir. Ancak büyükşehirler için ukome, belediye, şöforler odası ek çaba göstermelidir. Yazımız ankara dolmuş fiyatları sorusuna göre hazırlandı. Mevcut güncel hali ile dolmuş fiyatları ne kadar oldu? 2023 senesi Ankara dolmuş fiyatları ne kadar, kaç tl sorularına göre liste hazırlanmıştır.

Ankara dolmuş fiyatları

İlçe ve çevre bölgeleri ile oldukça geniş alan üzerine konumlandırılmıştır. Her bölgenin farklı fiyat tarifesi vardır. Merkez dolmuşları genelde aynı tip ücret almakta. Fakat havalimanı, il dışı ilçeler fiyat tarifesini değiştirmektedir. Yol mesafesi de en belirleyici etken. Aşti otogar’dan hareket eden dolmuşlarda farklıdır.

ankara dolmuş fiyatları 2023

ankaradolmuş fiyatları
güzergahbirimFiyat
Kızılay Çankayaindi bindi12TL
Etimesgut Sincanindi bindi ücreti10TL
Mamak Keçiörentam bilet25TL
Aşti – Yenimahalleöğrenci geçerli20TL
Pursaklarsivil ücret112 TL

Ankara dolmuş fiyatları 2023 yeni dönem fiyatları geçerlidir. Akaryakıt ücretleri, ekonomik değişimler sonrası fiyatları güncel olarak eklenmiştir.

  • Polatlı dolmuş ücretleri indi bindi 10 TL
  • Sincan fatih dolmuş fiyatı 10 TL’dir.
  • Beypazarı dolmuş fiyatı 12 tl

Güzergahlar eklendikçe yazı güncel olarak yayımlanmaya devam edecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir