İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Milas bodrum dolmuş fiyatları

Milas bodrum dolmuş fiyatları tatil bölgelerinin en çok kullanılan araçlarından biriside dolmuşlardır. Bu yazımızda değerli ziyaretçilerimizin sorduğu Milas Bodrum arası çalışan dolmuşlardan bahsedeceğiz. İnceleme yaptığımızda tatilseverlerin ve turistlerin sıkça bindiği, günlük alışveriş ve denize gidip gelme aracı olarak kullandığı gözümüze çarptı. Sürekli olarak kullanılması da milas bodrum dolmuş fiyatları bilgisini gündeme taşımıştır.

milas bodrum dolmuş fiyatları

Yaz aylarında dolmuş seferleri Milas bodrum arası fazlalaştırılmaktadır. İlçelerin nüfusu mevsim ve sezonda neredeyse 3 katı artmaktadır. Sadece yerli değil yurtdışından yabancı turist akınına uğramaktadır. Yolların metropollere göre daha dar ve alternatif açısından kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak belediye tüm gücüyle seferlere, trafiğin geçiş saatlerinde ki duruma bakarak analiz etmektedir. Milas bodrum dolmuşları Nisan ayında hareketlilik kazanmaya başlar Ekim ayı sonuna kadar devam eder.

Milas bodrum dolmuş fiyatları

iki bölge yakın gibi görünsede 50 km mesafesi vardır. Dolmuş kullanıldığı zaman seyir zevki yüksek bölgelerden geçmektedir. Ormanlık alanlar, yemyeşil doğa manzarası ve deniz.. Tatil rotanız Milas Bodrum arası ise güzergah arası mekik dokuyabilirsiniz. İlçelerin tamamında gezilecek çok fazla yer bulunuyor. Gezerken de akla gelen milas bodrum dolmuşlarının ücretleridir.

Milas bodrum dolmuş fiyatları 2023

milas bodrum dolmuş fiyatları
güzergahbirimFiyat
Bodrum milasindi bindi50 TL
otogar bodrum milasindi bindi ücreti50TL
gündoğan milastam bilet20 TL
Milas otogar çevresiöğrenci geçerli20 TL
Bodrum merkez içisivil ücret20 TL

* Fiyatlar 2023 listelerinde yer almaktadır. Sezon içerisinde güncelleme olabilir. Rağbet gören, popüler olan tatil beldelerinde dönem içi ek ücretlendirme olabiliyor. Ancak milas bodrum arası seyahat edecek olanlar dolmuşları kullanarak güvenle yolculuk yapabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir