İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Menemen dolmuş fiyatları

Menemen dolmuş fiyatları izmir’in ilçesi olan Menemen için dolmuşları araştırdık. Nüfus olarak Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Yüz ölçümü ile de geniş alan üzerine kurulmuştur. Çevresinde çevre yolu, büyük ilçeler bulunuyor. Bu kalabalık nüfus ve sanayi gibi alanların olması ulaşımı da önemli kılmaktadır. Araştırma yaptığımız menemen dolmuş fiyatları bilgileri güncel hali ile yayınlanmaktadır. Sabah yola çıkacaklar, okula işe veya hastaneye gidecekler menemen dolmuşları ile gidebiliyor. Fakat ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilmiyorsanız bu yazı tam size göre hazırlanmıştır.

menemen dolmuş fiyatları

Menemen, konum itibari ile şehir merkezinden biraz uzakta. Özellike havalimanı ve izmir otogar’a uzak kalıyor. Gidip gelmek için muhakkak araç kullanılması gerekiyor. Özel şahsi arabanız yoksa Menemen dolmuşları gerçekten bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Çünkü bağlantılı olan hatlar, yol güzergahları çok iyi düşünülmüş. İsterseniz yolcu otogarına, havalimanına veya tatil beldelerine menemen dolmuşları ile gidebilirsiniz.

Menemen dolmuş fiyatları

Kuzey ve güneyinde yer alan İzmir’in popüler ilçeleri bulunur. Bunlar Karşıyaka, Çiğli, Foça.. Peki her mesafe için aynı ücret mi geçerli? Hayır, dolmuş hatları güzergahlara ve hatlara bölünmektedir. Kısa ve uzun mesafe olan dolmuşların tarifeleri değişmektedir.

Menemen dolmuş fiyatları 2023

çandarlı dolmuş fiyatları
güzergahbirimFiyat
Otogar Menemenindi bindi20 TL
Karşıyaka Menemenindi bindi ücreti15TL
Bornova Menementam bilet14 TL
Bayraklı Menemen dolmuşöğrenci geçerli14 TL
Menemen içi dolmuşlarsivil ücret11 TL

Fiyatlara baktığımız zaman 2023 güncel listedir. Değişimler akaryakıtta ki güncellemelere de bağlı olmaktadır.

Menemen otogar dolmuş ücreti

Bu güzergah oldukça uzun ve bir çok ilçeyi kapsamaktadır. Mesafe yaklaşık 35 km. Güzergah üzerinde indi bindi imkanı bulunuyor. Mavi renkteki bu dolmuşların yanı sıra beyaz dolmuşlar da çalışmaktadır. Şehirlerarası seyahat edecekseniz İzmir otogar’a gitmeniz gerekiyor. Bölgeden ulaşım için en hızlı seyahat menemen otogar dolmuşları ile gerçekleşmektedir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir