İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çandarlı dolmuş fiyatları

Çandarlı dolmuş fiyatları Dikili İzmir ilçesine bağlı olarak geçmektedir. Çandarlı aslında tam arada kalan denizi ve sakinliği ile bilinen yerler arasındadır. Özellikle yaz aylarında dönemsel olarak yoğunluk yaşar. Hem merkezden hemde çevre ilçelerden gelen kişiler günübirlik, konaklamalı tatil yapmaktadır. Geliş gidiş olarak dolmuşların sıkça çalıştığını söyleyebiliriz. Zaten özel olarak çalıştırılan bu dolmuşlar kooperatif çatısı altındadır. Merak edilen bilgi çandarlı dolmuş fiyatları oluyor. Çünkü herkes kendi özel aracını kullanmayabilir. Dolmuşların fiyatları ise ekonomik mi, daha ucuz mu inceleyelim.

çandarlı dolmuş fiyatları

İzmir otogar’dan çandarlıya gitmek isteyenler olabilir. Burası oldukça merkezi aladır. Kalkış noktası otogar ise Çandarlı’ya ulaşmak için 95 km yol gidilmelidir. Araba ile 1saat 25 dakika sürüyor. Bu duruma ek olarak çandarlı dolmuşları bulunmakta. Yolculuk dur kalk olması, yolcu alıp indirmesi sebebi ile 2 saat sürmektedir.

Çandarlı dolmuş fiyatları

Son yıllarda bölgedeki denizin daha verimli ve temiz olması çandarlı’ya olan ilgiyi arttırdı. Emekli olanlar, orta yaş grubu olanlar Çandarlı’yı tercih edebiliyor. Burada akşamları eğlence merkezleri çok fazla değil. Bu sebeple gençlerin Çandarlı dikili arası yolu kullandığını söyleyebiliriz. Peki ulaşımın fiyatları ne kadar? Çandarlı dolmuş biniş ücreti ne kadar?

Çandarlı dolmuş fiyatları 2023

çandarlı dolmuş fiyatları
güzergahbirimFiyat
Otogar çandarlıindi bindi45 TL
Karşıyaka çandarlıindi bindi ücreti35TL
Dikili Çandarlıtam bilet25TL
Çandarlı Çiğliöğrenci geçerli35 TL
Çandarlı içisivil ücret12 TL

Dönemsel olarak değişen fiyatlar olabiliyor. Ancak bu sezon 2023 yılını kapsayan çandarlı dolmuş fiyatları güncel hali tabloda bulunmaktadır.

  • Çandarlı dolmuş fiyatları 2023 yılında indi bindi 45 TL’dir.

Fiyatların değişmesi, tarife ve güzergah güncellemesi olması halinde editörlerimiz yazıyı değiştirecektir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir