İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Costa venezia gemisi

Costa venezia gemisi dünyanın en çok bilinen, en merak edilen cruise gemisi arasında gösterilmektedir. Costa Cruise firması tarafından üretilmiştir. Gemi turları için bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerimizin costa venezia gemisi incelemesi yapması adına hazırlanmıştır. Burada yer alacak olan içerikte rezervasyon, fiyat, bağlantılı turlar gibi konulara da değinilecektir. Costa venezia gemisi uzak doğu, Batı ve doğu akdeniz, Birleşik arap emirlikleri ve Asya destinasyonlarında bulunmaktadır.

Costa venezia gemisi

Özelliklerine ve içeriğine bakıldığı zaman donanımsal anlamda her detay düşünülmüştür. Kendinizi ev konforundan ötesinde hissettirecek yapıya sahiptir. 2019 yılında çıkan cruise gemisi halen Madeira bayrağı altındadır.

Predicted ETA
Distance / Time
Rota / Hız40° / 0.0 kn
Mevcut Draft8.5 m
Navigation StatusMoored
Position received
7 hours ago
IMO / MMSI9801689 / 255963000
Çağrı İşaretiCQZQ
BayrakMadeira
Uzunluk / Gemişlik324 / 44 m

Costa venezia gemi özellikleri

IMO Numarası9801689
Gemi AdıCOSTA VENEZIA
Gemi tipiPassenger (Cruise) Ship
BayrakItaly
Ana Liman
GT135225
DWT (t)12000
Toplam Boy (m)323
Genişlik (m)37
Su Çekimi (m)
İnşa Yılı2019

Costa venezia gemi fiyatı

Gidilen ülke ve gün sayısına göre değişmektedir. Ancak devasa büyüklükte ki costa venezia gemisinde seyahat etmek, fiyat açısından düşük maliyetli değildir. Çünkü bu geminin bilinirliği oldukça fazla. Yer bulmak için tur şirketleri aracılığı ile çalışmak gerekiyor. Örnek rota ve ortalama fiyatı aşağıdan görebilirsiniz.

Rota İstanbul’dan başlar ardından İzmir ve Bodrum’a devam edilir. Pire Atina’ya ulaştıktan sonra gidiş tamamlanır. Dönüş içinde aynı güzergah kullanılır. Genel anlamda bahsettiğimiz costa venezia gemi turu fiyatı ortalama 500 euro civarındadır. Fiyatın belirlenmesinde ki etkenlerden birisi de kabin seçimidir. İç ve dış kabin seçimi yapabilir, ayrıca balkonlu kabinde seyahat edebilirsiniz.

Costa venezia içinde neler var?

  • Alışveriş mağazaları
  • Çocuklar için oyun alanları
  • Eğlence merkezleri
  • Sauna
  • Kütüphane
  • Spor salonu

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir