İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

dp parfüm fiyatları 2023

dp parfüm fiyatları 2023

Güzel kokular, parfümler her erkeğin ve kadının istekleri arasında yer alır. Gün boyunca meşgul olduğunuz iş temposu ve aktiviteler terlemenize yol açabilir. Bunun hem önüne geçmek hem de rutin dönemlerinizde parfümünüz ile fark yaratmak isteyebilirsiniz. Dp markası da yüzlerce parfüm çeşitleri sunarak ünlü markalara ait parfümleri sunmaktadır. Ülkemizde hemen hemen her ilde bulunan dp parfüm, dilediğiniz kokuyu size vermektedir. Tercihe göre parfümleri test edebilirsiniz. Bu yazımızda ise dp parfüm fiyatları 2023 listesini sizlerle paylaşacağız. Değerli ziyaretçilerimiz dp mağazalarına gitmeden istediği kodu ve fiyatı kolayca görebilir. Elbette zaman zaman fiyat değişimleri olabiliyor bunu da güncel tutacağız.

dp parfüm şişesi

Dp parfüm fiyatları listesi

Bayilik sitemi ile çalışan dp, sürekli yeni mağazalar açarak parfüm satışına devam etmektedir. Büyükşehirlerde ve diğer bölgelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Dp parfüm kodları karşılığı ise parfüm markalarını temsil etmektedir. Örneğin a12 dp parfüm denildiğini zaman kavun, ananas, biber, amber ağacı içeriğine sahip parfüm olarak geçer.

Dp parfüm fiyatları ne kadar

Tablo haline getireceğimiz fiyatlar genelde standarttır. 50cc ve 100 cc parfümler bulunuyor. Her parfümün bu ölçüleri satılmaktadır. Sizlerde istediğiniz bir markanın parfümünü dp’den kolaylıkla bulabilirsiniz.

  • D&p Perfumum C33 Kadın Parfüm Edp 50 ml 160,00 TL
  • D&p Perfumum C23 Kadın Parfüm Edp 50 ml 160,00 tl
  • D&p Perfumum J4 Erkek Parfüm Edp 100 ml 290 TL
  • D&p Perfumum L5 Erkek Parfüm Edp 50 ml 160,00 TL
  • D&p Perfumum C1 Erkek Parfüm Edp 50 ml 160,00 tl
  • D&p Perfumum B6 Erkek Parfüm Edp 100 ml 290 TL’dir.

Üst bölümde yer alan dp parfüm fiyat listesi sabittir. Ürünler sabit olup fiyatlar 2023 yılına aittir. Sevdiğiniz koku varsa buna göre de kodların içeriklerine bakabilirsiniz. Tip ve parfüm özelliklerini satış danışmanlarına sorabilirsiniz.

Özellikler
TipEDT
Koku TipiFerah, Meyvemsi, Odunsu
Hacim200 ml

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir