İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emirhan Dönmez

Emirhan Dönmez EGO dizisi ile gündeme gelen genç oyuncu. Dizide takside çalışan Emirhan, başrol oyucularından Elif’in kardeşidir. Özellikle gençler tarafından beğenilen oyuncu için bir çok merak konusu ortaya çıkmıştır. Yazıda yer alacak olan Emirhan Dönmez kimdir, Emirhan Dönmez boyu ve Emirhan Dönmez kaç yaşında sorularını tek tek yanıtlayacağız.

Emirhan Dönmez kimdir

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç oyuncu kamera karşısına dizi setlerine ilk olarak 2022 yılında geçti. İlk oynadığı dizi Kara Tahta. Burada daha arkaplanda olan rolü vardı. Fakat EGO dizisi ile sahnelerde sıkça görünmektedir. Erkeklere Güven Olmaz dizisi ile giderek popülerleşen Emirhan DÖNMEZ, sosyal medyayı aktif kullanıyor ve genç kızların yoğun beğenisini alıyor.

Emirhan Dönmez kaç yaşında

2002 doğumlu olan Emirhan geleceği parlak, dizi setlerinin aranan isimleri arasına girecek yetenektedir. Eğitim hayatını da tiyatro üzerine tamamladığı için direk olarak meslek edinmesini sanat ve sinema dünyası üzerine kuracağını öngörülüyor.

Emirhan Dönmez instagram

Sanatçının profili gizli. Bu konuda inceleme yapıp sizlere url i ileteceğiz.

Dipnot: Emirhan Dönmez instagram hesabı şuan çok aktif görünmese de kısa sürede popüler olacak emirhandonmez_ adresinden bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir