İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fun Beach Giriş Ücreti 2023

Fun Beach Giriş Ücreti 2023 Çeşme yaz aylarına damga vurmaya devam eden bir ilçe. Sadece şehir içerisinden değil, yurtiçi diğer illerden ve yurtdışından turistleri de getirmektedir. Birbirinden farklı, cezbedici denizi ve koyu bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak eğlence hayatı son sürat devam ediyor. Bu yazımızda merak edilen beachler arasında gösterilen fun beach giriş ücreti 2023 konusuna değiniyoruz. Sezon boyunca açık olacak ve denizin kumun güneşin keyfini çıkartmak isteyenleri misafir edecektir. Fun beach çeşme’nin en iyi plajları arasında gösterilmektedir.

Çeşme Fun beach konsept olarak gençlere odaklı hazırlanmıştır. 18-30 yaş grubunun burada bulunduğunu, eğlencenin dibine vurduğunu söyleyebiliriz. Hafta içi ve hafta sonu kaçamak yapmak isteyenler gelmeden önce fiyatları araştırmaktadır. Sonuçta içerde harcama yapmak, belli bir bütçe istiyor. Günübirlik gidecek olanlar için tek seferlik giriş ücreti bilgisine ulaştık.

Fun Beach Giriş Ücreti 2023

Konum olarak Altınkum, Kum kilise mevki, Şht. Mehmet Cd., 35930 Çeşme/İzmir. Lokasyona ulaşmak özel araç ile son derece basit. Konuma yazdığınızda kolayca gidebilirsiniz. İzmir merkezden buraya ulaşmak 90km’dir. Fun beach isminden de anlaşılacağı üzere eğlence sevenler için ideal mekanlardan.

Çeşme fun beach

Denizi ve plajı merak edilen fun beach, özel işletme olduğundan son derece temizdir. Ayrıca içeriye girmek isteyenler bay bayan dengesi korunarak alınmaktadır. Damsız girişlere genelde izin verilmiyor. Aile ile ya da sevgilinizle gittiğiniz zaman fun beach sizi en iyi şekilde rahat edeceğiniz gibi ağırlar.

  • Çeşme fun beach giriş ücreti 2023 yılında 500 TL’dir.

Giriş sonrası içerde harcama limiti uygulanır. Şuan için fun beach giriş ücreti dışında harcama limiti henüz belli değil ancak sitemizden bu bilgiyi öğrenip güncelleme yapılacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir