İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Havasak bilet fiyatları

Havasak bilet fiyatları adlı konumuz ile bilgi aktaracağız. Ulaşım denildiği zaman akla gelen uçuşlar ülkemizin neredeyse heryerinde yapılmaktadır. Ancak havalimanlarına gitmek için kullanılan servislerde zaman zaman soru işaretleri olmaktadır. Uçağa yetişmek için önceden yola çıkmak, havalimanına erkenden gitmek yorucu olabiliyor. Bu durumda ise özel ve belediyenin servisleri devreye girmektedir. Havasak, Sakarya belediyesi belpaş iştiraki olarak çalışmaktadır. Sakarya’da havalimanı olmadığı için en yakın olarak sabiha gökçen’e gidilmektedir. Anadolu yakasında olan bu havalimanına sakarya’dan nasıl gidilir? Bilet nasıl alınır tüm soruları yanıtlıyoruz.

Havasak bilet fiyatları

Bilet almak için şubeler ve online sistem vardır. İsterseniz internet adresinden kolayca alabilirsiniz. havasak.com.tr adresi ile saat seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca fiziksel olarak şubelerden adresten alabilirsiniz.

Havasak bilet nereden alınır

SAKARYAARİFİYE/SAKARYA 8504803454
SABİHA GÖKÇENPENDİK/İSTANBUL 8504803454
ÇARŞI KATLIPAZAR/ 8504803454
PATATES HALİ/ 8504803454
ÇARŞI ETS TUR/ 8504803454
SERDİVAN KAMPÜS SERDİVAN/SAKARYA
  •  

29 kişilik otobüsler ile gidilmektedir. Sakarya’dan Sabiha gökçen’e gidiş süresi 1 saat 20 dakikadır. Yolculuğunuzu biletinize göre ayarlamanız gerekmektedir. Uçak saatinden 1,5 saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilmektedir. Uçak saati 17:00’da ise Sakarya’dan havasak’a 14:00’da binerseniz rahatlıkla yetişirsiniz. Peki araştırdığınız ve merak edilen havasak bilet fiyatları ne kadar? 2023 yılında zam geldi mi? Havasak fiyatları 2023 ile son güncel fiyatı sizin için araştırdık.

  • Havasak online bilet fiyatı 95 TL
  • Saw sabiha gökçen sakarya 95 tl

Araçlar isuzu markadır. Havalimanına giderken wifi’den yararlanabilirsiniz. Havasak bilet iptal iade işlemleri için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir