İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir çıkışlı kapadokya turu

İzmir çıkışlı kapadokya turu için merak edilen her şey bu blog yazısında yer alıyor. Yaptığımız araştırmalar ve tur firmaları ile görüşmeler neticesinde en kapsamlı tur programlarını da listeledik. Ülkemizin turizm yönünde şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Hemen hemen her ilimizde her bölgede gezilmesi gereken alanlar bulunmaktadır. Kapadokya’da bunların en başında gelen yerlerden. Tek başınıza tatil ve gezi programları çıkarabilirsiniz fakat bölgenin en bilindik yerlerinin dışında keşfedilmemiş alanlara ulaşmanız zor olabilir. Bu nedenle kapadokya’yı iyi tanıyan, yıllardır bu işi yapan rehberlerden destek almak gerekiyor. Sizlerde izmir çıkışlı kapadokya turu için siteyi ziyaret ederek takvime erişip ön bilgi alabilirsiniz. Ayrıca fiyat avantajları, dönemsel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İzmir çıkışlı kapadokya turu

Gezmek için önceden planlanan rotalar mevcuttur. Ancak ilk öncelikle tur nasıl başlıyor, hareket yeri neresi bu bilgilerden bahsedelim. Şuan iki tane aktif tur bulunuyor. Bunlar sürekli olarak yapılan turları kapsamaktadır. Müsait olan tur takvimine göre katılabilirsiniz.

  • Kapadokya Turları (1 Gece Konaklamalı)
  • Kapadokya Turları (Sezon ve Bayramlar 2 Gece Konaklamalı)

Kapadokya gezilecek yerler

IHLARA VADİSİ – YERALTI ŞEHRİ – ASMALI KONAK
AVANOS – PAŞABAĞ – UÇHİSAR – ÜÇ GÜZELLER – BALON TURU KEYFİ
GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – TAŞ ATÖLYESİ – KAYA KİLİSELERİ – ATV SAFARİ TURU

Ulaşım yeni otobüsler ile sağlanmaktadır. Bellima Tur güvencesi ile izmir çıkışlı kapadokya turu deneyimlemeniz gereken turlar arasında yer almaktadır.

İzmir çıkışlı kapadokya turu fiyatları

1 gece konaklamalı ve 2 gece konaklamalı olan turlar değişmektedir. Bunun yanın sıra bayramda ve özel günlerde fiyat artabilmektedir. Şuan fiyat listesini ön bilgi olarak ekliyoruz.

Kapadokya Turları (1 Gece Konaklamalı) Yeni Model Otobüsler 2 Gece 2 Gün 5 Yıldızlı Otel’de Y.P Konaklama

1.999 TL

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir