İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

izmir dolmuş fiyatları

izmir dolmuş fiyatları yeni yıla giriş sonrası biniş tarifeleri değişti. Herkesin merakla beklediği zam sonrasında ilçelerde çalışan dolmuş hatlarının fiyatları güncellendi. Bu yazımızda İzmir’de şehir içi trafiğini rahatlatan, hızlı ve kolay ulaşımı hedefleyen dolmuşlardan bahsedeceğiz. Öğrencilerin, çalışanların, kamu personellerinin bindiği izmir dolmuşları mavi renklidir. Çevre ilçelere gidenler farklılık göstermektedir.

Nüfus olarak bakıldığı zaman yaklaşık 8 milyon kişinin yaşadığı bilinmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman trafiğin ve gidiş gelişlerin de iyi planlanması gerekiyor. Elbette belediye, ukome, şehir trafiğini yöneten birimler analiz yapmaktadır. Kullanılan güzergahlara seferler açılmaktadır. Mesai dönemlerinde dolmuş sayısı arttırılmaktadır. Tüm bunlara ek izmir dolmuş fiyatları da sorulmaktadır. Dolmuş fiyatları ne kadar oldu? 2023 yılında izmir dolmuş fiyatı ne kadar gibi sorular için liste hazırlanmıştır.

İzmir dolmuş fiyatları

Burada bazı güzergahları, dolmuş fiyatlarını listeledik. İzmir’in bir çok ilçesi ve semti bulunmaktadır. Özellikle merkez dışında kalan Urla, Çeşme ücretleri dönemsel olarak farklılık gösterebiliyor. Otogar’dan hareket eden izmir dolmuşları için direk terminale sorabilirsiniz.

izmir dolmuş fiyatları
güzergahbirimFiyat
Karşıyaka Bornovaindi bindi12TL
Gümüşpala Karşıyakaindi bindi ücreti10TL
Buca Yeni garajtam bilet15TL
Menemen Otogaröğrenci geçerli17TL
Gaziemir Konaksivil ücret11TL

İzmir dolmuş fiyatları 2023 yılında artış sonrası güncel. Son dönemde akaryakıta gelen zamlarda bu durumu etkilemiştir.

  • Aliağa izmir dolmuş ücretleri 20 TL
  • Torbalı izmir arası dolmuş ücretleri 2023 25 TL
  • Menderes izmir dolmuş ücreti 22 TL

Diğer hatlar ve güzergahlar güncellendikçe eklenecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir