İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kemeraltı abiye fiyatları

Kemeraltı abiye fiyatları giyim ve tekstil kenti İzmir, abiye konusunda da son derece çeşitliliğe sahiptir. Bölgenin büyük çarşısı olarak bilinen ve merkeze konumlanan kemeraltı çarşısı abiye almak isteyenler için oldukça iyi bir yer. Nişan, davetiye, düğün gibi organizasyonlarda giymek için abiye fiyatları araştırması yapıyorsanız muhakkak uğrayın. Abiye, gece giyilen gösterişli elbiselere verilen ad. Fakat gündüz düzenlenen özel yemek ve davetiyelerde de giyilmektedir. Peki merak edilen kemeraltı abiye fiyatları ne kadara satılıyor, burada her ürün bulunur mu bilgi verelim.

Araştırmaları yaparken daha önce satın alan kişilerden de geri bildirimler aldık. İzmir’de yaşayanlar ilk olarak bu tarz kıyafetler için kemeraltı çarşısına gittiğini söyledi. Kıyafet seçimi kadınlarda özel bir yere sahiptir. Renk, tarz, dikişi son derece önemlidir. Bu kadar detay varken istenilen elbiseyi bulmak zorlaşmaktadır. Kemeraltı çarşısına abiye almak için gidiyorsanız tek bir mağaza değil onlarca mağaza sizi karşılayacaktır. Her mağazanın farklı tarzları yansıtan elbiseleri mevcuttur. Fikir olması adına hepsini tek tek gezebilirsiniz. Boyunuza kilonuza uygun abiyeyi buradan rahatlıkla alabilirsiniz. Bakıldığı zaman kemeraltı abiye fiyatları ise piyasaya göre %20 oranında daha düşük. Nedeni ise üretici olarak faaliyet gösterenler oluyor.

Kemeraltı abiye fiyatları

2023 yılından sonra pandeminin de bitmesi ile sektör hareketlendi. Evlenecek olan çiftler yeni yıla yeni umutlarla girdi ve düğün tarihleri alındı. Kemeraltından abiye nasıl alınır? Öncelikle belediye otobüsleri veya vapurlar kemeraltına ulaşmalısınız. İzmir saat kulesine oldukça yakın, konak vapur iskelesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Burayı gezilecek yerler listesine alabilir, alışveriş arasında yiyip içebileceğiniz mekanları görebilirsiniz.

kemeraltı abiye modeli
kemeraltı abiye modelleri

Ürün skalası geniş olan kemeraltında abiye bulmak için biraz zaman gerekiyor. Yanyana sıralanmış, ara sokaklarda bulunan abiye satıcıları vakit alabiliyor. Kıyafetleri denemek, karar vermek tüm gününüzü alabilir. Almadan önce bütçe belirlemenizi öneririz, her satıcının farklı fiyat politikası olmaktadır. Kemeraltı abiye fiyatları mağazaya göre aynı ürün olsa bile değişebiliyor.

Kemeraltı abiye fiyatları 2023

Kırmızı, beyaz, siyah ve değişik renklerde abiyeler deneyebilirsiniz. Fiyat olarak değişim olduğu için bizler ortalama fiyatı yazacağız.

  • Kemeraltı abiye fiyatları 500 TL – 3000 TL arası değişmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir