İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuşadası tekne turu fiyatları

Kuşadası tekne turu fiyatları tatil anlayışı içerisinde planlara dahil edilen teknelerden bahsedeceğiz. Aydın kuşadası her yıl milyonlarca ziyaretçi ağırlamaktadır. Bu demek oluyor ki turizm konusunda son derece başarılı, görülmesi gereken bir yer. Gitmeden önce neler yapılır diye düşünüyorsanız bu yazımızda kuşadası tekne turu hakkında bilgiler vereceğiz. Mayıs ayı ile başlayan tekne turları, Eylül sonuna kadar devam etmektedir. Aileniz ile arkadaşınız ile giderek günübirlik tekne turlarına katılabilirsiniz. Tur konseptleri farklı olabilmektedir. İsteğinize göre müzik ve danslı geçen tekne turlarına katılabilir veya aile ortamı olmasını daha çok isteyebilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz kuşadası tekne turları yapılmaktadır. Detaylara bakacak olursak kuşadası tekne turu fiyatları bu yılda ne kadar olacağına dair ön bilgi vereceğiz.

Kuşadası tekne turu fiyatları

Ada tarafında yapılan turlarda genellikle keşfedilmemiş koylara gidilmektedir. Koylarda yüzme molası verilir, tertemiz berrak sularda yüzmenin ayrıcalığından faydalanırsınız. Turlar genellikle sabah 09 ya da 10’da başlamaktadır. Aksam 17.00 da biter. Her koyda yüzme molası 30 dakika kadar verilmektedir. Öğle yemeği olan kuşadası tekne turlarında menü tavuk ya da balıktan oluşmaktadır. Öğle yemeği dışında tekne içerisinde yapılacak olan

  • Soğuksu Koyu
  • Kelebek Koyu
  • Kavaklıburun

Kuşadası tekne turu fiyatları 2023

Tura katılmadan önce yanınıza terlik, güneş kremi, havlu almanızı öneriyoruz. Kişisel eşyalarınızın yanınızda bulunması ile günü tamamlayabilirsiniz. Tekne içlerinde güneşlenmek için şezlonglar bulunmaktadır. Teknelerin büyük avantajlarından birisi de araçla gidilemeyecek yerleri görmenizdir.

  • Kuşadası tekne turu fiyatları 2023 kişi başı 300 TL

 

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir