İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mawish beach giriş ücreti

Mawish beach giriş ücreti yaz aylarının Yalova halkı için vazgeçilmez mekanları arasında yer almaktadır. Mawish beach sezon boyunca binlerce kişiyi eğlendirerek unutulmaz anlar yaşatıyor. Araştırma yaptığımız bilgilere göre Mayıs ayında sezona başlayıp Eylül ortasına kadar devam ediyorlar. Mekanın en sevdiğimiz yanı her şey şeffaf fiyat bilgisi, hizmetler ve tüm detaylar. Hafta sonları ünlü kişileri de getirip mekanın oldukça zirve yapmasını görüyoruz. Yalova ve çevresinde yaşayanlar denizin ve eğlencenin tadını burada çıkarabilir. Tabi merak konusu ise mawish beach giriş ücreti oluyor.

Mawish beach giriş ücreti

Performansları ile göz dolduran mawish beach işletmecisinin de sürekli yenilik yapması ile biliniyor. Yazın serinlemek, eğlenmek, köpük partisi ile müzik eşliğinde dans etmek istiyorsanız burayı kaydedin.

  • Kum plaj
  • Derin olmayan deniz
  • Cafe
  • Yemek menüleri
  • Dönemsel canlı müzik

Bu tarz hizmetler ve özellikler bulunuyor. Çınarcık Plajları: Yalova’nın güneydoğu kıyısında yer alan Çınarcık, uzun plajları ve turkuaz renkli denizi ile bilinir. Burada birçok otel, restoran ve kafede deniz keyfi yapabilirsiniz.

Altınova Plajları: Yalova’nın batısında yer alan Altınova, uzun kumlu plajları ve temiz deniziyle ünlüdür. Burada yürüyüş yapabilir, güneşlenebilir ve deniz sporları yapabilirsiniz.

Armutlu Plajları: Yalova’nın kuzeybatısında yer alan Armutlu, doğal güzellikleri, tertemiz denizi ve harika plajları ile ünlüdür. Burada yüzme, sörf, su kayağı ve dalış gibi birçok deniz sporu yapabilirsiniz.

Yalova Merkez Plajları: Yalova merkezde de birkaç plaj bulunmaktadır. Bunlar arasında Termal Plajı, Çiftlikköy Plajı ve Falez Plajı yer almaktadır. Burada denize girebilir, yürüyüş yapabilir ve güneşlenerek dinlenebilirsiniz.

Mawish beach giriş ücreti 2023

  • Yalova mawish beach giriş ücreti 200 tl’dir.

Konser ya da ünlü geldiği zaman giriş ücretleri farklılık göstermektedir.

Adres:Karşıyaka, Kumplaj, 77330 Teşvikiye/Çınarcık/Yalova 05324730412 – 05324730412

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir