İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Meryem Ana giriş ücreti 2023

Meryem Ana giriş ücreti 2023 Selçuk ilçesine 10 km mesafede bulunmaktadır. Hristiyanlar için oldukça kutsal bir yerdir. Elbette sadece bu dine mensuplar değil diğer insanlarda gelip ziyaret etmektedir. Bu sebeple merak edilen konu da giriş ücretleri olmaktadır. Konum olarak Bülbül dağında yer almaktadır. Kuşadasına yolunuz düşerse buradan kolayca geçebilirsiniz. Ulaşım yönünden herhangi bir zorluk bulunmuyor.

Selçuk Meryem ana’ya nasıl gidilir kendinize ait aracınız varsa İzmir havalimanından 70 km, Selçuk üzerinden 10 km. Özel araç dışında belediye otobüsü ya da dolmuş yok. Ziyaretçiler taksi ile de gelebilmektedir. Otogardan taksiye binerek gidilmektedir. Her yıl yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği meryem ana giriş ücreti 2023 yılında ne kadar olacak? Yeni yıl sonrası giriş ücretleri zamlı olabilmektedir. Araştırmalarımıza ve geçmiş yılların fiyatlarını göz önünde bulundurarak fiyat tahmini olarak yazılmıştır.

Meryem Ana giriş ücreti 2023

Kolaylık olması için aşağıda araba ile otogardan meryem anaya nasıl gidilir rotası eklenmiştir. Peki Meryem ana giriş ücreti 2023 ne kadar? Sivil, öğrenci ayrımı var mı? Yerli ve yabancı turistler aynı ücret mi ödemektedir. 2023 yılı girişi 20 TL. Meryem ana 2022 giriş ücreti 15 TL

meryem ana evi görünüşü

Selçuk Otogarı yönünden Şahabettin Dede Blv konumuna doğru Güneybatı yönünde ilerleyin 38 m. 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Şahabettin Dede Blv üzerine çıkın 52 m. Döner kavşaktan Atatürk Cd./D550 yönündeki 3. çıkışa girin 1,6 km. Meryem Ana Yolu yönünde sağa dönün Kullanımı kısmen kısıtlı yol 6,6 km.

Atatürk Mah. Mevki Küme Evleri 35922 Selçuk/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir