İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Momo beach giriş ücreti

Momo beach giriş ücreti yaz ve sıcak geldiğine göre beachlere olan ilgi de artmaktadır. Bu yazımızı ele alırken İzmir Alaçatı’da yer alan ve popüler hale gelen momo beach’den bahsedeceğiz. Özellikle haftasonu tatilini değerlendirmek isteyenler denizi ve sahilinin iyi olduğu mekanları araştırmaktadır. Buna ek olarak Momo beach giriş ücreti merak konusu olmuştur. Bizler araştırıp deneyimlediğimiz Momo beach’den bazı bilgiler vereceğiz. Unutmadan söylemek gerekirse Momo beach gerçekten son derece elit ve eğlenebileceğiniz mekanlar arasında yer alır.

İzmir halkı müzik, eğlence, güneş, plaj konularında son derece hassas. Bunlar göz önüne alındığında mekan işletmecileri de içeri kısımları bu şekilde dizayn etmiştir. Giriş yaptıktan sonra çok sıkışıklık olmadan rahatlıkla güneşlenebileceğiniz şezlonglar bulunuyor. Elbette içeride cafe, restoran gibi özel alanlar da bulunmaktadır. Konum itibari ile ulaşımda sorun çıkartmadan arabanızla gidebilirsiniz. Ayrıca alaçatı dolmuşları ile de ulaşabiliyorsunuz. Mekana tek bay ya da yanınızda eş olmadan giriş izni verilmiyor. Bunun sebebi ise içeride kadın erkek dengesini korumak amaçlıdır. Çalışanların ilgisi de olukça iyi, Alaçatı’da denize girmek istiyorsanız ve gün içinde eğlenceyi de beraberinde yaşamak istiyorsanız Momo beach harika.

Momo beach giriş ücreti

Kişi başı giriş ücreti alınmaktadır. Beach giriş ücreti içerisinde şezlong kullanımı dahildir. Ayrıca dönemsel olarak giriş ücretine 1 adet içecek verilmektedir. Fakat sezon içerisinde farklı kampanyaların olduğunu da bildiriyorlar. Merak ettiğiniz üzere momo beach giriş ücreti 2023 yılında ne kadar oldu listeden iletiyoruz.

  • Momo beach giriş ücreti 2023 yılında 450 TL’dir.

İşletmenin konum ve telefon numarası bilgisini ekliyoruz. Buradan teyit etmenizi öneririz çünkü kimi zaman kalabalık, ön rezervasyon gerekli olabiliyor.

Ünivetsite mah, 4417 sokak, 3011. Sk. no:2, 35930 Çeşme/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir