İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Müge anlı ne kadar kazanıyor

Müge anlı ne kadar kazanıyor ekranların sevilen, güvenilir yüzü olan program sunucusu hakkında merak edilen bir konudur. Atv ekranlarında yer alan ve yıllardır sabah kuşağında reyting birincilikleri olan Müge Anlı, tatlı sert programı ile devam etmektedir. Tavırları ve konukları analiz etmesi ile nam salan gazeteci, sunucu milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Peki Müge anlı ne kadar kazanıyorbu soru çok sık geliyor.

Müge anlı ne kadar kazanıyor

Genellikle tv programları ve yayınları bölüm başı ödeme yapıyor. Elbette anlaşma ve sözleşme kapsamında bunlar belirlenir. Müge anlı ne kadar kazanıyor diye soranlar için araştırma yaptık. Hafta içi her gün yayında olan tatlı sert programı ayda 20 bölüm yayınlanmaktadır. Canlı yayın olması da ekstra ödeme tutarını arttıyor diyebiliriz. Aylık bazda 1 milyon tl kazanç olduğu söylenebilir. Program 3 saat sürse de öncesinde ve sonrasında da çalışma devam ediyor. Yoğun tempo, özveri ve devamlılık istemektedir. Ayrıca ekranlarda bir çok olay çözümlenmiş adaletin sağlanması için yardımcı olunmaktadır.

müge anlı kimdir

Müge anlı maaşı ne kadar

Tv geçmişine bakıldığı zaman son derece kaliteli işler çıkarmıştır. Magazin ve haber odaklı programlar meslek hayatına yön verdi. Herkes soruyu merak etse de bölüm başı kazanç miktarı belirlenmektedir. Müge anlı program yaptığı bölüm başına para aldığı için aylık bazda değişmeler olabilir. Her bölümün yayında olması sonrasında 50 bin tl aldığı tahminler arasında. Bunun yanı sıra tatlı sert izleyenler sosyal medyada, youtube platformlarından da izleyebilir.

Televizyon programları
YılYapımOlarakTV kanalı
YapımcıSunucu
2006-2008Dobra DobraEvetKanal D
2008-günümüzTatlı SertEvetEvetatv
2010-2011Mektubunuz VarEvetEvet
2019Güven BanaEvet
  • Müge anlı ne kadar kazanıyor, müge anlı maaşı 1 milyon civarı ifade edildi.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir