İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakarya ters ev giriş ücreti

Sakarya ters ev giriş ücreti Adapazarı halkının oldukça sevdiği ve ziyaretçilere açtığı mekan hakkında bilgi vereceğiz. Yazı içinde sakarya ters ev giriş ücreti 2023, sakarya ters ev nerede, adresi gibi konular bulunmaktadır. Merak ettiğiniz farklı bilgileri de sorabilirsiniz.

Konum olarak maps eklenmiştir. Detay vermek gerekirse eski stadyum tarafında yapılan Millet bahçesinin içinde bulunmaktadır. 2 katlı inşaa edilen ters ev, 190 metrekare büyüklüğünde. Ev eşyalarının ters yerleştirilmesi fikri üzerine ortaya çıkmıştır. Giriş yaptıktan sonra her şeyin ters olduğunu farkediyorsunuz. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için etkinlik amacı ile gidilebilmektedir. Yanınıza fotoğraf makinesi alarak bu anları resimleyebilirsiniz. Bilgi: sakarya ters ev giriş ücreti

Sakarya ters ev giriş ücreti

  • sakarya ters ev giriş ücreti 2023 20 tl
  • 0-5 yaş arası için ücretsiz
sakarya ters ev görünümü

Sakarya ters ev açılış saatleri? Hafta içi 10:00 – 19:00 arası, hafta sonu ise 10:00 – 21:00 arası çalışmaktadır. Açıldığı ilk dönemler oldukça kalabalıktı. Fakat şuan için yoğunluk bulunmuyor. Çocuklu aileler sıkça ziyaret etmektedir. Fotoğraf çekip hatıra olarak saklanabilecek yerler listesindedir. Sakarya belediyesinin Adapazarı halkına sunduğu, şehir dışından gelenlerin de ilgisini çekebileceği bu yer beğeni kazanmıştır.


Şeker, Millet bahçesi, 54100 Adapazarı/Sakarya

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir