İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sapanca İzmit otobüs fiyatları

Sapanca İzmit otobüs fiyatları 54 ve 41 plakalı araçların sıkça ziyaret ettiği güzergahdan bahsedeceğiz. Bu yazımız, ulaşım konusunda önceden ne kadar ücret ödeneceğini belirleyen bilgi yazısıdır. Elbette fiyat değişimleri olabilmektedir. Amacımız seyahatten önce fikir sahibi olmanızdır. Adapazarı merkezde yaşayanlar İzmit’te bulunanlar tercih etmektedir. Peki sapanca izmit otobüs fiyatları 2023 yılında tarife olarak belli mi? Detaylar yazı içerisinde..

Sapanca İzmit otobüs fiyatları

32 km mesafe bulunmaktadır. Otobüsler belediyeye ait araçlar olduğu için duraklarda durarak vakit kaybedebilir. İndi bindi olması, hareket saatlerinin dakika ile çalışması etkenler arasındadır. Fakat güvenli ve ekonomik yolculuk olabileceğini söyleyelim. Güzergah olarak anadolu otoyolu kullanılmaktadır. Yolculuk normal araçlar ile 30 dakika sürmektedir. Özel aracı olmayanlar otobüs ile gittiğinde 1 saat sürmektedir.

Sapanca izmit otobüs fiyatları 2023

  • Sakarya vib
  • Efe tur
  • İzmit seyahat

Firmalar ülkenin hemen hemen yer yerine gitmektedir. Ancak sapanca izmit arası otobüs araması yapanlar için de güzergahları bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığı zaman izmit ve sakarya bölgesinde olanlar buna binebilmektedir. Bilet alım noktası için otogarları tercih edebilirsiniz. Gün içinde sefer sayıları fazla olduğundan bilet bulunabilir.

Ara durak olarak geçen bu hatta seferler gün boyu hatta gece 12’den sonrada bulunabilmektedir. Fakat biniş ve inişler otogarlardan karşılıklı yapılmaktadır. Ara binişleri otogar görevlisine bilet satış temsilcisine danışmalısınız. Peki ödenecek tutar ne kadar olacak, izmit sapanca otobüs fiyatları için 2023 belirlenen miktar ne?

  • Sapanca izmit otobüs fiyatları 2023 – 50 TL

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir