İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serdivan yamaç paraşütü fiyatları

Serdivan yamaç paraşütü fiyatları Adapazarı Sakarya’da bulunan yamaç paraşütü tepesi adrenalin sevenleri bekliyor. Sitemizde yükseklik korkusu olmayan, macera arayanlar fiyatları görebilecektir. Yamaç paraşütü, yüksek bir tepe alan üzerinde başlanır. Yanınızda profesyonel olan eğitmen olması önemlidir. Tek başınıza denenmesi gereken bir durum asla yoktur. Paraşütün ekipmanları ile birlikte eksiksiz takılmasının ardından hazır konuma gelirsiniz. Yavaş yavaş hızlanarak tepeden atlanır. Yamaç paraşütü yaparken önemli olan durum iplerin çok sağlam olması, minimum 150 kg taşıyabilmesidir.

Sakarya yamaç paraşütü

Serdivan Kırantepe bölgesinden başlayan uçuş eğitmen ile birlikte yapılır. Merak edilen önemli konu ise sakarya yamaç paraşütü fiyatları olmaktadır. Bu eşsiz deneyimi sağlamak için belli bir ücret alınmaktadır. Gerek ekipmanların sağlanması, gerek uçuş deneyiminin verilmesi karşılığında paraşüt ücreti alınıyor. Havada geçen süre yaklaşık 10-20 dakika arasında olup fiyat 1200 TL’dir.

Sakarya yamaç paraşütü ne zaman yapılır

Mart ve Ekim ayı aralığında gerçekleştirilmektedir. Elbette hava şartlarının da iyi olması gerekiyor. Buna ek olarak paraşütlü atlamalar 12:00-19:00 saatlerinde gerçekleşir.

Sakarya serdivan yamaç paraşütü fiyatı 2023

Son edinilen bilgiyi aktaralım. Güncel fiyat 1200 TL’dir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir