İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sole mare giriş ücreti

Sole mare giriş ücreti ülkemizin en popüler tatil yerlerinden birisi şüphesiz ki Çeşme’dir. Burada birbirinden farklı, değişik konseptli mekanlar beachler bulunmaktadır. Denizin tadını çıkarmak isteyenlerdenseniz arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz sole mare giriş ücreti bilgisini merak ediyorsunuzdur. Yeni sezonda fiyatların yavaş yavaş belirlendiği bu günlerde araştırma yaparak çeşme sole mare beach giriş ücreti konusunu araştırdık. İzmir Çeşme sole mare, gün boyu müzik, dans ve deniz keyfi sunmaktadır. Yerli vatandaşların yanı sıra yabancı turistleri de çekmektedir. İngilizler, Almanlar ve Ruslar sole mare’ye gitmektedir. Şuan ise giriş ücretlerini ortalama olarak vererek detaylara değineceğiz. Güncelleme halinde de sizlere buradan duyurulmaktadır.

sole mare giriş ücreti

Çeşme, İzmir’e 90 km uzaklıkta yer almaktadır. Çevresinde yer alan illere bakıldığı zaman güzergah olarak uygundur. Ulaşım kolaylığıda olduğundan yazın turizm cenneti olarak ifade edilmektedir. Çeşme’nin en ünlü beachleri arasında gösterilen sole mare beach, yıllardır sezonun enleri arasında gösterilmektedir. Giriş ücretleri ve içerde harcama limitleri konulmaktadır. Bunun sebebi ise içeride ki kaliteyi korumak. Yüksek fiyatların olduğunu belirtmek isteriz. Elbette doyasıya eğlenmek, turkuaz rengi mükemmel temizlikte ki beachte yüzmek fiyat konusunu da tolere etmektedir. Kendisine özel şezlongları ve oturma alanları mevcuttur. Sole mare beach giriş ücreti içerisine şezlong kullanımı dahildir.

Sole mare giriş ücreti

Sakarya Mah Aya Yorgi Mevkii, D:No:6, 35930 Çeşme/İzmir adresinde bulunmaktadır. Gitmek isteyenler hafta içi giriş sorunu yaşamaz fakat hafta sonu inanılmaz derece de yoğun olmaktadır. Özel loca, özel kullanım alanı kiralamak için ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir. Belirtilen giriş ücretine dahil olan 1 adet soft içecek alabilirsiniz. Sole mare beach giriş ücretleri konusunda net olarak belirttiğimiz tutarlar geçerlidir, değişmesi halinde editörlerimiz güncellemektedir. Burada geçirdiğiniz günlerde ünlülerle karşılaşabilirsiniz. Popüler ve elit bir mekan olarak sole mare işletmesi 2023 yılında da devam etmektedir.

  • Sole mare beach giriş ücreti 400 TL’dir.

Güneşlenmek, bronzlaşmak isteyenler bu beach doğru tercih olacaktır. Yaş grubu olarak daha çok gençlere hitap etmektedir. 18-25 yaş ve 25-40 yaş grupları burada vakit geçiriyor. Giriş konusunda kadın erkek eşit dağılımına dikkat ediliyor. Örneğin 4 kişilik erkek grubu olarak girmek istediğinizde malesef giriş yapamazsınız. Muhakkak eşli olarak, sevgiliniz veya eşiniz ile girmeniz gerekmektedir.

Sole mare giriş ücreti 2023

sole mare beach giriş ücreti 20232023 Yeni giriş ücretleri
sole mare beach giriş ücreti400,00 ₺
çeşme sole mare çift giriş ücreti800,00 ₺
Çeşme sola mare beach günlük loca kiralama3000,00₺

Mayıs ayı itibari ile sezonu açacak olan sole mare, 2023 yılına şimdiden hazır. Deniz sever olanların tercihi olabilir, oldukça başarılı dizayn edilerek iç mimarisini de değiştirmiştir.

kuşadası tekne turu fiyatları

meryem ana giriş ücreti

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir