İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yıldız parkı giriş ücreti

Yıldız parkı giriş ücreti diğer ismi Yıldız Korusu olarak geçmektedir. İlçe olarak Beşiktaş sınırları içerisindedir. Gezmek için yer arıyorsanız burası uygun olabilir. Özellikle İstanbul’a yeni gelenler, tarihi yerleri gezerek anı biriktirecek olanlar için ideal noktalardan biridir. Park içerisinde oldukça değerli yerler bulunuyor. Bunların arasında Malta köşkü ve Çadır köşkü var. Yazımızın devamında da vereceğimiz bilgiler yıldız parkının ücretleri ile ilgili olacaktır. Hem ne yapmanız gerektiği hemde giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Giriş olarak iki kapısı bulunmaktadır. Size uygun olan yerden giriş yapabilirsiniz. Birisi barbaros caddesi tarafı diğeri ise ortaköy güzergahı olarak geçmektedir. Yaya olarak geldiğiniz zaman kolayca giriş yapabilirsiniz. Fakat aracı olanlar parkın önünde küçük alan içerisinde bulunan otoparklar dolu olabilmektedir.

yıldız parkı giriş ücreti

Yıldız parkı giriş ücreti

Kendi otomobiliniz ile geldiğiniz zaman araç için giriş ücreti alınmaktadır. Otopark ücreti 2022 yılında 35 TL. Peki ailesi ile gelecek olanlar, arkadaş grubu ile gezmek isteyenler ücret alınıyor mu?

Şuan belirlenen ücret bulunmuyor. Yıldız parkı giriş ücreti 2022 için yok. Bunun keyfini çıkarabilirsiniz. Parkı gezerken krokiye ihtiyacınız olursa aşağıda ki görsele bakabilirsiniz.

yıldız parkı gezilecek yerler

Sizde yıldız korusu hakkında bilgi sahibiyseniz bize yorum bırakarak katkı verebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir