İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 Cheesecake Fiyatı

A101 cheesecake fiyatı ile ilgili bilgi vermek adına güncel son fiyatları yazdık. Marketlerde satılan ürünleri kıyaslayıp en uygunu almanız için öneriler sunuyoruz. Herkesin takip ettiği a101 farklı ürünleri ile de göz dolduruyor. Konu içinde olan a101 cheesecake fiyatı hakkında ürün görselleri ile birlikte açıklama yapılmıştır.

A101 cheesecake fiyatı

Tatlı seven kişilerin merak ettiği bir ürün diyebiliriz. Lezzeti konusunda son derece iyi, kıvamı muhteşem cheesecake a101’de ne kadar inceliyoruz. Almak istediğiniz zaman soğuk dolaplar bölümüne bakmalısınız. Evde cheesecake yapmak maliyetli olacağından hazır olarak satılan a101 limonlu cheesecake veya a101 vişneli cheesecake alabilirsiniz.

ÜRÜN ADIÜRÜN FİYATI
Özsüt Sefer Usta San Sebastian Cheesecake 650 G55 TL
DR.Oetker Cheesecake Yap 260 G65.90 TL
a101 cheesecake fiyatı 2023

Son dönemlerde artan maliyetler ve gelen zamlar gıda ürünlerini etkiledi. Bu yüzden evde cheesecake yaparken kullanılan malzemeler, elektrik ve zaman oldukça yorucu oluyor. Satılan hazır ve donuk cheesecake’i misafiriniz geldiğinde hemen ikram edebilirsiniz.

A101 limonlu cheesecafe fiyatı

İlgili market özsüt ile anlaşarak Özsüt Sefer Usta San Sebastian Cheesecake 650 G olan ürününü de satmaktadır. Beğenilen ve yoğun talep gören cheesecake’i satın alabilirsiniz.

  • Limonlu ve vişneli olarak satılan a101 cheesecake fiyatı 65 tl’den satılıyor.

Bir yorum

  1. Melek Melek Kasım 20, 2023

    Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim sağ olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir