İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

a101 yumurta fiyatları

a101 yumurta fiyatları

Kahvaltı ve diğer öğünlerde sıkça tercih edilen besleyici üründen bahsedeceğiz. Özellikle Türk kültüründe kahvaltıların vazgeçilmezi olan yumurta protein kaynağıdır. Ekonomik anlamda gıda ürünlerine gelen zamlardan ciddi oranda etkilendiği için fiyatı araştırılmaktadır. Bu yazı ile a101 yumurta fiyatları detayına inerek boy, ebat ve marka üzerinden bilgi verilecektir. Çocukların ve yetişkinlerin alması gereken proteini karşılayan yumurta sağlık açısından önemli. Ancak bilinen, güvenilir yumurtaları tüketmemiz gerekiyor.

A101 yumurta fiyatları ne kadar

Sitemizde inceleme yaparken her markanın kendi ürünlerini aktarmaya çalışıyoruz. A101’de ki yumurta markası ise Abalı ve Yeniköy çiftliği olarak satılıyor. Okul çağından önce ve sonra yumurta ile kahvaltı yapmakta doyurucu olmaktadır. A101 yumurtası ile tereyağlı, sahanda ve haşlama yumurta yapılabilir. Hafta sonu kahvaltısı için menemen de yapabilirsiniz. Yumurtalar küçük orta ve büyük boy olarak satılmaktadır.

A101 Yumurta Fiyatları 2023

A101 Yumurta fiyatıücret 2023
15’li yeniköy çiftlik Yumurta Fiyatı38,90 TL
30’lu abalı çiftliği Yumurta Fiyatı65,50 TL
10’lu Organik Köy Yumurtası Fiyatı30,95 TL
Kas ve kemik için yararlıdır. Beyin sistemini de geliştirdiği gibi spor ile ilgilenenler içinde protein kaynağıdır. Bizlerin denemiş olduğu a101 yumurtası fiyatı oldukça iyi. Marketlere giderek kolaylıkla a101 yumurta fiyatları görerek alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir