İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 un fiyatları

A101 un fiyatları marketlerde bulunan ve fiyatı merak edilen ürünler ile devam ediyoruz. Değerli ziyaretçilerimiz için fiyat araştırması yaparken en güncel hali ile yayına almaktayız. Sitemizden ekonomik anlamda nereye ne kadar ödersiniz verilerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra a101 un fiyatları hangi marka ve gramaj ile satıldığını da ekliyoruz. Yapılan araştırmalar neticesinde mutfak alışverişlerinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Elbette sadece ev hanımları değil işletme sahipleri ve mekanlarda a10 un kullanıyor. Fiyatı diğer markalara göre daha mı uygun buna siz karar verebilirsiniz.

a101 un fiyatları

A101 un fiyatları

Özellikle ana yemekler de ve hamur işlerinde un sıkça kullanılıyor. Türk yemek kültürü içerisinde olan un, bir evde ayda ortalama olarak 2 kg kullanılmaktadır. Sağlık açısından tavsiye edilmediğini biliyoruz ancak hamur işlerine karşı zaafımız olduğu gerçek. En iyi mantılar, en iyi börekler un ile yapılmaktadır. Aldığınız a101 un’da kaliteli olmalı ki ürün lezzetini iyi şekilde yansıtsın. İnceleme yapıldığında a101’de satılan un hakkında geri dönüşler iyi şekilde. Hem börekler için hem de kek tarifleri için kullanabilirsiniz. Misafirinizin geleceği günlerde kekler, pastalar, özel yemekler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda tarife uygun menü çıkarmak bu un ile mümkündür. Bizlerde bu kadar övülen ürüne bakıp a101 un fiyatları listesini hazırladık.

  • A101 un fiyatı yeğenler 1000gr 16,90 TL’dir.

A101 un fiyatları 2023

Gelen zamlar, fiyat etiketlerinin değişmesi a101’i etkiledi mi? Elbette piyasa koşulları gereği fiyat değişimleri olabiliyor. A101 un’da zaman zaman fiyat artışı görebilmektedir. Haftanın ürünleri, kampanya, indirim dönemi gibi günleri takip ederek daha ucuza un alabilirsiniz. Şuan üç farklı marka ile a101 un satmaktadır bunlar Yeğenler, Sinangil ve Gelenekseldir.

  • Gelenek Un Buğday 2 Kg fiyatı 29,95 TL
  • A101 Gelenek Un fiyatı Tam Buğday 2 Kg 39,00 TL
  • A101 un fiyatları Sinangil Un 1 Kg 13,95 TL’dir.
  • Yeğenler Un Buğday 5 Kg 52,50 TL
  • Çağ Un Un Buğday 2kg 2 Kg 25,50 TL

Reyonlarda kolayca bulunabilen, stok sorunu olmayan un, yemek yapmayı kolaylaştırır. Dilerseniz bayram dönemlerinde de baklavalık olan a101 un alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir