İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A101 yufka fiyatı

A101 yufka fiyatı ev ve işyerlerinde tüketimi oldukça beğenilen üründür. Genelde hamur işleri ile uğraşmak vakit aldığından hazır olan market yufkalarına tercihi arttırmıştır. Ev hanımları da hem malzemeden hem vakitten tasarruf adına a101 yufka fiyatı için aramalar yapmaktadır. Nimet markası ile satışta olan ürüne ait neler yapıldığını ve bazı minik tarifleri de paylaştık.

a101 yufka fiyatı

Ekonomik anlamda markete harcanan tutar gerçekten fazla olabiliyor. 4 kişilik bir aile olduğunuzu varsayarsak dışarda yemek için minimum 350 lirayı gözden çıkarmalısınız. Fakat marketten alacağınız hazır yufka ile basit şekilde gözleme, börek yaparak daha ucuza mal edebilirsiniz. Bütçe dostu olan a10 yufka fiyatı 2023 yılında kaç liradan satılıyor tablodan bakabilirsiniz.

a101 yufka fiyatı 2023

Un, su ve tuzdan hamur elde ederek yufka yapılıyor. Tabi bunu elde etmek için el emeği şart. Vakti kısıtlı olanlar, gün içinde işyerinde çalışanlar pratik olması için a101 yufkası alabilir. Fiyat performans açısından bizler için uygun diyebiliriz. Sizlerde yufkadan neler yaptığınızı, hangi yemeklerde kullandığınızı yazabilirsiniz.

A101 yufka fiyatları 2023TL
Nimet marka böreklik yufka30 TL
a101 köy yufkası 202325 TL
a101 nimet marka baklavalık yufka32 TL

A101 yufka fiyatı gelen son zamlar ile birlikte satışına devam edilmektedir. Peynirli, ıspanaklı, kıymalı, patatesli bir çok gözleme çeşiti için idealdir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir