İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

a101 karabiber fiyatı

a101 karabiber fiyatı web sitemizin genelinde yer alan fiyatlandırmalar için yine bilgi vereceğiz. Market alışverişi sırasında ihtiyaç duyulan ürünleri ne kadara alacağınızı önceden bilebilirsiniz. Özellikle büyük marketler fiyat değişimlerini yapmaktadır. Etiketleri takip etmek, online sistemlerden kontrol etmek zaman alabilir. Bu yazımızda a101 karabiber fiyatı için başlık oluşturulmuştur. En son zamlı hali ile a101 karabiber fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu inceleyeceğiz.

a101 karabiber fiyatı

a101 karabiber fiyatı

Diyar markası ile karabiber satılmaktadır. Ürün a101 işletmesinin kendi tesisinde üretilmektedir. Paketlenmesi, ambalajlanması ve dağıtıma çıkarılması tamamen firmaya aittir. Bu sebeple fiyatları da uygun diyebiliriz. Baharatların yemeklerde kullanılması Türkiye’de kültür haline gelmiştir. Genelde pilav yapıldığı zaman karabiber dökerek farklı lezzete kavuşturmak mümkün. C vitamini etkisi vardır. Hastalandığınız zaman bal limon karabiber üçlüsü ile bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. Peki a101 karabiber fiyatı için araştırmalara göre diyar markası ne kadara satılıyor..

a101 karabiber fiyatı 2023

Karabiber değerli baharatlar grubunda yer almaktadır. Sıcak iklimlerde yetiştirilmektedir. Karabiber ağacı brezilya, Malezya ve Endonezya ülkelerinde bulunmaktadır. Ülkemize dışardan ihraç edilmesi sebebi ile fiyatlarında artış gözlemlenmiştir. A101 toz karabiber ve tanecikli değermen karabiberi satıştadır.

  • Greenlife karabiber değermen tipi 72 gr 30 TL
  • A101 diyar karabiber fiyatı 28 TL

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir